• UNIQ

Однокомпонентний STP клей для паркету Parketolit E60 (14 кг)

Артикул
61731115338-14кг
У наявності
5898,55  грн
Огляд

Parketolit E60 - однокомпонентний STP тиксотропний клей з нейтральним запахом для укладання будь-якого паркету на будь-які типи поверхонь. Клей діє на підставі хімічної реакції з водою. Клейове з'єднання відрізняється постійною еластичністю, вологостійкістю і стійкістю до високих температур в діапазоні від - 40C до + 80C. Зберігає форму нанесення, має тривалий відкритий час і легко наноситься. Завдяки відмінним характеристикам витрата клею знижується на 20% порівняно з двокомпонетними клеями. Додаткова економія досягається завдяки інноваційній упаковці в алюмінієву фольгу. Ідеальна адгезія робить PARKETOLIT E60 придатним для укладання всіх типів дерев'яних покриттів на будь-якому виді поверхні без використання грунтовки.

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: світло-коричневий 

Запах: нейтральний

В'язкість (20С, Brookfield, А + B): пастоподібний, тиксотропні клеї 

Відповідає стандартам: EN 14293: 2006 - тверді клеї;  ISO 17178: 2013 - тверді клеї.

 

Особливості:

 • однокомпонентний клей, готовий до застосування,
 • відмінні показники склеювання паркету будь-яких видів на будь-які типи підстав без застосування грунтовки,
 • укладання в тому числі і на вологі поверхні (до 4CM%) без попередньої грунтовки,
 • простота в застосуванні і нанесенні,
 • тривалий час у відкритому стані,
 • низький ступінь емісії,
 • еластичність клею забезпечує природне пристосування дерев'яної підлоги до умов приміщення і покращує його звукову ізоляцію.
 • підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт

 

Підготовка та покриття:

Основа повинна бути сухою, рівною і твердою. Перед початком роботи поверхню необхідно очистити від пилу, залишків полірувальних засобів і плям. На чутливу поверхню, спочатку, слід нанести грунт Parketolit PR15, на поверхню з підвищеним вмістом вологи, від 2 до 4CM%, слід нанести грунт спеціального призначення Parketolit PR51 або Parketolit PR50, або ж нанести шар клею так, щоб він повністю покривав всю поверхню. Не рекомендується використання інших невипробуваних попередніх покриттів. Зубчастим шпателем рівномірно нанести клей на поверхню. Шар нанесеного клею не повинен перевищувати можливості укладання паркету протягом відкритого часу. Паркет укладати натисканням або ж легкими ударами, які не видавлюють залишків клею з зазорів. Надлишки клею видалити свіжими, не допускаючи затвердіння, очищувачем Clean. Подальша обробка паркету (шліфування і покриття лаком) можлива після закінчення 24 - 48 годин, в залежності від умов в приміщенні і витрати клею. Остаточне затвердіння клейового з'єднання настає по закінченню декількох днів.

Оптимальні умови роботи: температура в приміщенні: 20-25C (допустимо 15 - 25°C) Відносна вологість повітря в приміщенні: 50-65% (допустимо 40 - 65%) Вологість цементної стяжки: макс. 5% по гравіметричного методу мaкс. 4% по КАРБІДНОМУ (CM) методу, вологість цементної поверхні з підігрівом: макс. 1,7% по КАРБІДНОМУ (CM) методу, вологість дерев'яної основи і паркету: 8 - 12% (кондиціонування, з урахуванням середовища в приміщенні).

Чистку залишків клею найкраще проводити, поки клей ще не висох/не затвердів:

1. Незатверділий клей необхідно відразу механічно видалити, за допомогою паперової серветки зі спиртом, при необхідності можна використовувати розчинник.

Відкритий час життєдіяльності продукту при 23° C і 50-65% ОВВ: близько 60 хвилин (висока температура і висока відносна вологість повітря (ОВВ) прискорюють час затвердіння клею, при цьому скорочується його відкритий час). Низькі значення температури і ОВВ уповільнюють затвердіння клею і продовжують відкритий час.

 

Використання:

Клей використовується для склеювання дерев'яних підлогових покриттів:

Багатошарові паркетні елементи, відповідно до EN 13489: 2003,

Масивний паркет, та паркетна дошка відповідно до EN 13226: 2009

Мозаїчні паркетні елементи, відповідно до EN 13488 : 2003

Індустріальний тонкий паркет, відповідно до EN 13227: 2003

Масивні і комбіновані масивні дошки, шириною до 210 мм, відповідно до EN 13629: 2012 і EN 13990: 2004 паркет з масивного дерева

Модульний паркет, відповідно до EN 14761: 2006 + A1: 2008 року на поверхні будь-яких типів, включаючи пористі цементні, дерев'яні та ангідритні основи, а також на гладкі поверхні, такі як керамічна плитка, мармур і т.п. Клей підходить в тому числі і для укладання паркету на цементні поверхні з підвищеним вмістом вологи без попереднього нанесення грунтовки. Підходить також для укладання на поверхні з покриттям обігрівом. Може застосовуватися для приклеювання дерев'яних ступенів, керамічної плитки і гуми.

 

Час висихання:

3-6 год (залежно від товщини нанесеного шару).

Повна сушка – 48 год

 

Витрата:

зубчастий шпатель B3 600 - 700 г / м2

зубчастий шпатель B11 (23/48) 700 - 1100 г / м2

Витрата при нанесенні клею на вологі поверхні:

зубчастий шпатель B11 (23/48) до 2500 г / м2

 

Зберігання:

Клей зберігається в закритій упаковці виробника при температурі від 5 до 25С. Захищати від проникнення вологи і води. Термін придатності 1 рік за умови правильного зберігання.

 

Важливо:

Інформація про виробі і вказівки по застосуванню складені на основі досвіду роботи, лабораторних досліджень і випробувань, проведених на фірмі-виробнику. Фірма- виробник гарантує високу якість виробів і відповідність хіміко-технічних характеристик з даними в технічній специфікації. Співробітники технічного відділу готові відповісти на питання користувача і надати допомогу при роботі з клеєм. Перед застосуванням клею рекомендується провести пробне склеювання. Пробне склеювання необхідно провести в разі замінені матеріалу або фірми-виробника. Фірма-виробник не несе відповідальності за незадовільну якість склеювання, якщо при роботі з виробом не була дотримана інструкція із застосування або ж застосовувалися вироби різних фірм-виробників.

Додатково
Фасовка 14кг
Водостійкість Так
Тип покриття Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 1 кг/м²
Срок хранения 1 лет
Опис двокомпонентний поліуретановий клей для паркету
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Однокомпонентний STP клей для паркету Parketolit E60 (14 кг)
Ваш Рейтинг