Екстра сильна змивка на водній основі (Очисник для деревини) EXTRA STRONG WOOD CLEANER

Артикул
0091
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 972,90 грн
Огляд

Надзвичайно сильний миючий засіб на водній основі, готовий до використання. Це ідеальне рішення для глибокого очищення деревини, яка знаходиться  ззовні. Завдяки спеціальній формулі він ефективно та обережно видаляє з деревини всі типи старих покриттів. При розведенні водою, ним можна очищати або знежирювати екзотичні породи деревини.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: густа рідина
Колір: прозоро-жовтуватий
Запах: Без запаху
В'язкість (чаша Форда №4): 60 сек 20°C
рН: 11,8 ± 0,1
Точка займання > 60°C
Щільність: 1,070 кг/л

Особливості:
Ефективне видалення ЛФМ
Можливість розбавляти з водою
Швидка дія
Може вступати в реакцію з дубильними речовинами

Підготовка:
Перед використанням добре перемішайте.
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Рівномірно змочіть водою оброблену поверхню, щоб уповільнити висихання EXTRA STRONG WOOD CLEANER. Ідеальні умови - температура від 16 ° C до 25 ° C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.

Використання:
Рівномірно нанесіть пензлем (зверху вниз, на вертикальні опори) і залиште на 15-30 хвилин.
При необхідності нанесіть ще раз, щоб підтримувати поверхню вологою, а потім товстою синтетичною щіткою, твердим гумовим або пластиковим шпателем видаліть забруднення. Найефективніше рештки матеріалу видаляти рясним струменем води під тиском, для полегшення видалення забруднень можна використовувати щітку. Слід зважати що велика кількість матеріалу при потраплянні на газон може спричинити ураження. Зачекайте 24-48 годин для повного висихання, перш ніж продовжувати нову обробку маслами Borma. Миючий засіб може затемнити тон деревини. Щоб нейтралізувати цей ефект, швидко змийте поверхню за допомогою Exterior Wood Cleaner, а потім добре промийте великою кількістю води.

Час висихання:
Відкритий час: 15 -30 хв
Повне висихання: 24-48 годин

Розхід:
7-12м2/л.
Буде залежати від деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Засіб не підходить для очищення від забруднень покритих поверхонь , адже він змінить ЛФМ. Очищену поверхню потрібно оздобити та захистити профільними продуктами (лаки, масла).

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Ні
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для реставрації, Для садових меблів, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Догляд за дерев'яною і садової меблями, Догляд за дерев'яними стінами і стелями
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Да
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Екстра сильна змивка на водній основі (Очисник для деревини) EXTRA STRONG WOOD CLEANER
Ваш Рейтинг