Фіксуючий лак Fixing Lacquer

Артикул
CDO6901
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 380,70 грн
Огляд

Borma Wachs Fixing Lacquer – це готова до використання суміш, розроблена відповідно до давніх традицій техніки лакування. Виготовлений із використанням натурального чистого шелаку на спиртовій основі.  Продукт бурштинового кольору.  Завдяки цінним натуральним есенціям, він забезпечує захисну обробку надзвичайного блиску та є ідеальним рішенням для забезпечення захисту імітації золотого та срібного листа. Це ідеальний вибір для шанувальників традиційної системи золочення.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Фізичний стан: рідкий

Колір: бурштиновий

Запах: характерний

Сухий залишок: 32%

Розчинність: Borma Shellac 99

Початкова точка кипіння: >35 °C.

Щільність: 0,808 г/м2

Температура самозаймання: >363 °C.

 

 

Особливості:

На спиртовій основі

Натуральний склад

Підкреслює красу золотого листа

 

Підготовка:

Перед використанням добре перемішайте. Ідеальні умови - температура від 16oC до 25oC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

 

Використання:

Нанесіть засіб тонкими шарами на чисту і суху поверхню за допомогою пензлика. Через високу концентрацію діючої речовини на складних поверхнях може знадобитися розбавити продукт 10-20% Borma Shellac 99, щоб полегшити нанесення. Зачекайте принаймні 1 або 2 години між шарами і переконайтеся, що попередні шари повністю висохли перед подальшим нанесенням. Після трьох шарів деревина буде блискучою.

 

Час висихання:

Між шарами: 1-2 години

Повне висихання: 5-7 годин

 

 

Розхід:

15-25 м2

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для золочення
Витрата 100 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Фіксуючий лак Fixing Lacquer
Ваш Рейтинг