Клей рибячий FISH GLUE

Артикул
CDOCOLLAPS
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2368,80  грн
Огляд

Високоякісна речовина, що готується з натуральної сировини (осетрових  порід риб). Риб'ячий клей прозорий, не має ні запаху, ні смаку. Виготовляється за класичним рецептом промиванням у холодній воді та пресуванням плівок плавального міхура, луски та інших органів багатих сполучною тканиною, видобувається відразу після вилову риби. Цінується в 10-15 разів вище (за вартістю) чорної ікри. Розчиняється у воді.  Отриманий розчин використовується для золочення (в традиційній техніці «ґуаццо»), виготовлення музичних інструментів, консервації стінопису, реставрації старовинних меблів. Виготовлено у вигляді пластівців коричнево-жовтих.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: пластівці
Колір: коричнево-жовтуватий
Запах: характерний
pH:  6-7
Розчинність: розчинний у воді

Особливості:
Натуральний продукт
Висока початкова клейкість
Термостійкий

Підготовка:
Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Ідеальні умови - температура від 20°C до 24°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:
Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.
Приготувати ємність, засипати продукт у воду на 24 години. Видалити надлишки декантуючи. Можна приступати до розігріву суміші. Розігрівати до повного розчинення та отримання однорідної маси. Воду рекомендуємо застосовувати кип’ячену в співвідношенні клею до води 1:5, 1:3. Наносити продукт краще кісточкою або шпателем. Пресувати поверхню рекомендуємо 12 годин. Клей який втратив липкість (активність) можна зволожити та продовжувати склеювання (повторна активація). Клей має добру адгезію до дерева, металу та скла.

Час висихання:
Нема данних

Розхід:
залежно від поверхні

Догляд:
Не є самостійним покриттям

Зберігання:
Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних
властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.
Деревна тирса, бавовняні тканини, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і залишені в таких умовах, можуть викликати явища самозаймання. Тому, якщо ви використовуєте такі матеріали для чищення або чогось іншого, подбайте про хорошу вентиляцію, щоб забезпечити швидке висихання продукту, або змочіть їх водою перед утилізацією. Продукт для професійного використання.

Додатково
Тип покриття Для золочення
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Клей рибячий FISH GLUE
Ваш Рейтинг