Яхтний алкідно-уретановий лак FLATTING EXTRA MARINE

Артикул
3925
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 598,00 грн
Огляд
Самогрунтуючий фінішний лак готовий до використання в інтер'єрах та екстер'єрах, ідеально підходить для човнів, терас, стільниць, навісів з будь яких порід деревини. Характеризується високими еластичними та порозаповнюючими властивостями. Збагачений УФ-фільтрами, лак глибоко вбирається в деревину, забезпечуючи стійку до води і атмосферних впливів поверхню, надовго захищає деревину, посилюючи її природну красу. Можна застосовувати як фінішне покриття на затоновану Holz Lasur, Holz Farbe поверхню. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: безбарвний
Запах: типовий
В'язкість (чашка Форда №4): 170'' ± 10''
Густина:  0,85 г/см3
Очищення: Solvoil 04, уайт-спірит

Особливості:
Чітка та виразна плівка
Швидке висихання

Підготовка:
Перед застосуванням продукт ретельно вимішати. Не проводити роботи при сильному сонячному випромінюванні, дощу, сильному вітрі або морозі. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.
Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40 -80%. Оптимальний температурний режим 15 - 250С при відносній вологості повітря 40-80%. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р150 -180 вздовж структури деревини. 

Використання:
Як грунт додати 10-20% розчинника та нанести тонким шаром за допомогою пензля або валика на поверхню. Другий шар можливо нанести через 24 години, проведіть проміжну шліфовку абразивним папером Р240-320. Наносити шари рівномірної товщини, дотримуючись запропонованої кількості.
Як фініш дочекатися висихання поверхні, наносити на знежирену та пошліфовану поверхню валиком чи пензлем, як рекомендовано вище.

Час висихання:
Час між шарами (20°C): 24 години 
Повна полімерізація (20°C): 21 доба 
В залежності від товщини шару, температури та вологості. 

Розхід:
12 - 18 м2/л  на шар.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Deck SOAP – засіб має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте Exterior Oil Refresher - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання, рекомендуємо цей засіб застосовувати кожні 3-6 місяців.

Зберігання:
Зберігайте матеріал у чистому, добре провітрюваному місці, подалі від джерел тепла та прямого доступу
сонячного світла, можлива температура від мінімальної 5°C до максимальної 35°C.
Продукт бажано зберігати в оригінальній тарі. Термін придатності продукту 6 місяців з дати виготовлення, та зберігання в оригінальній упаковці.

Важливо:
Наші технічні паспорти підготовані на основі середніх результатів наших тестів.
Проте наші технічні поради надано добросовісно, але без будь-яких гарантій. Різні поверхні, умови застосування, промислові умови та розведення – є визначальними для кінцевого результату і часто знаходяться поза нашим контролем. Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: продукт розроблено лише для використання на відкритому повітрі. Високі концентрації активних речовин необхідні проти вологи, цвілі, грибів і комах.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для сауни та лазні, басейну та інших вологих приміщень, Для садових меблів, Лак для дерев'яних стін і стелі
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Яхтний алкідно-уретановий лак FLATTING EXTRA MARINE
Ваш Рейтинг