Патина для золочення GILDING PATINA BEESWAX

Артикул
CDO6711
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1452,00  грн
Огляд

Суміш натуральних восків та бджолиного. Продукт доступний у кольорах традиційної позолоти: золото, срібло та золотий дукат. Підходить для догляду за позолоченими поверхнями та для ефектів декапе на будь - якій деревині з відкритими порами. Ідеально підходить для золочення і в якості фінішного покриття. Професійний продукт, що містить природні воски тваринного і рослинного походження. Матеріал може наноситись пензликом і шматочком м'якої тканини. Придатний для полірування. Продукт ціниться завдяки універсальності свого застосування. Можна наносити на непокриту деревину, поверхні покриті будь-яким ЛФМ, пластик, можна змішувати з оліями та лаками. Завдяки вмісту дрібнодисперсних порошків, металів, продукт характеризується достатньою стійкістю. Віск дуже економний, витрата може сягати до 50 м2/банка.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: паста

Колір: відповідає маркуванню (золото, срібло, золотий дукат)

Запах: натуральний (приємний)

Розчинність: Змішується у звичайних органічних розчинниках

Щільність: 0,850 г/см3

Температура самозаймання: >340°C

 

Особливості:

Підходить для створення ефекту декапе

Лягає на будь-яку поверхню

Економна витрата

 

Підготовка:

Даний продукт можливо розчинити спеціальними розчинниками для воску (наприклад Wax Wash) або маслами паркетної групи: Grundier Oil, Р-30 (в пропорції 1: 3 по вазі) для більш рідкого складу і використання як порозаповнююча патина. Для створення ефекту потертостей, після висихання, видаляйте віск використовуючи металеву вату 00, 000. Рекомендується закріпити отримані ефекти маслами або масло-воском паркетної групи.

Перед використанням пройдіть попереднє тестування. Поверхня повинна бути сухою 8-12% вологості. Зерно шліфування в межах Р100-150. Якщо поверхня була раніше забарвлена в колір підкладки, простежте за її повним висиханням і необхідністю матування Р220-340. Перед нанесенням воску проведіть тест. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

 

Використання:

Рекомендуємо наносити вовняною тканиною, бавовняною тканиною, пензлем або губкою, рівномірно розподіліть віск. Через 30-60 хвилин, залежно від типу поверхні та температури навколишнього середовища, можна приступити до полірування, чим інтенсивніше, тим яскравіше. Розтерти нанесений шар по поверхні, для рівномірності нанести м'якою тканиною до отримання перлинної плівки. Залишити нанесений шар на 10-15 хвилин. Відполірувати покриття щіткою або м'якою тканиною. Чим більше потрібно блиску, тим старанніше потрібно полірувати. Для створення ефекту декапе бажано видалити патину до того, як вона затвердіє, у цьому випадку почекайте 20-30 хвилин.

 

 

Час висихання:

Відкритий час: 0,5-1,5 години

Час висихання до полірування: 6 годин

 

Розхід:

На пошліфовану дерев’яну поверхню: 30-50 м2

На покриту для патинування або ефекту декапе: 60-90 м2

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - FURNITURE NEUTRAL DETERGENT, цей продукт не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримаючи контейнери закритими, коли вони не використовуються. Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Для золочення
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Патина для золочення GILDING PATINA BEESWAX
Ваш Рейтинг