Рідка поталь для інтер'єру GOLD LACK PRO

Артикул
CDO6980
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 418,77 грн
Огляд

Gold Lack Pro – це фінішний лак неперевершеної якості з ексклюзивним декоративним ефектом. Ідеально підходить для відтворення ефекту позолоти (сусального золота), з відмінним фінішним результатом. Високий рівень блиску. Завдяки новітній технології, покрита поверхня надзвичайно схожа до позолоченої за традиційною технологією. Найкраще підходить для індустрійного використання.

Позолоту можна використовувати в реальних циклах обробки, а також застосовувати як самостійний продукт. При потребі, для підвищення міцності та хіміко-фізичної стійкості, ми рекомендуємо наносити двокомпонентне покриття Zapon 2k або акрилові лаки лінійки Borma Wachs для позолочення протягом 24 годин. Має прекрасну адгезію до деревини, каменю, гіпсу, металу, пластику, тощо.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: на маркуванні
Запах: характерний
Розчинник: суміш мінеральних спиртів. Щільність: 1,15 ± 0,05 г/см3
В’язкість: більше 60 сек, чашка Форда №4. Сухий залишок: 40 ± 5%

Особливості:
Ексклюзивний декоративний ефект
Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь 
Професійне застосування
Можливість застосовувати самостійно
Поєднується з багатьма продуктами з лінійки Borma Wachs.

Підготовка:
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови
- температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:
Оздоблення меблів, рамок, предметів; поверхні без експлуатації, деревина, гіпс, пластикові матеріали, скло, метал, штукатурка та камінь, з належним базовим покриттям.
Готовий до використання продукт. Розведення DAU.
Універсальний акриловий розчинник. Видалення залишків за допомогою скипидару або оригінального засобу Solvoil.
Очистіть оброблювану поверхню.
Засіб можна наносити пензлем і спреєм.
Більша однорідність досягається нанесенням розпилювача.

Нанесення пензлем / валиком
Рекомендується для невеликих декорацій та деталей. Для того, щоб нанести рівномірний шар, уникайте накладення шарів.

Нанесення спреєм
Рекомендовано для максимальної однорідності та для великих поверхонь. Нанесіть відповідну кількість в один або кілька шарів відповідно до бажаного кінцевого ефекту.

Зачекайте поки він повністю висохне (5-6 годин), перш ніж продовжувати наступні кроки.
Після повного висихання можна нанести фінішне покриття або виконати антикварну обробку абразивними матеріалами.

Час висихання:
Час висихання на відлип: 10-20 хвилин (20оС).
Сушка між шарами : 4 – 8 годин.
Повна полімеризація: 21-30 діб.

Витрата:
Становить 10-12 м2/л на один шар.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись +/- 30%.

Технічні рекомендації:
Продукт добре перемішайте до і під час використання: дисперсні металеві порошки, як правило, осідають завдяки їх вазі. Щоб отримати правильну сушку, нанесіть рівномірний шар. Поверхня повинна бути рівною, чистою, без масел, мастил, восків, силіконів та старих лаків. Пористі поверхні повинні бути поґрунтовані. Грунт не повинен містити силіконових добавок. Рекомендуємо застосовувати спеціальні ізолятори для золотіння. Металеві поверхні повинні бути покриті атикорозійним ґрунтом, на кольорових металах застосовувати спеціальний цапоновий лак. Має прекрасну адгезію до лаків на основі акрилу, поліуретану, нітроцелюлози. Рекомендується використовувати ґрунт на дуже пористих та абсорбуючих матеріалах, щоб ефект блиску не був втрачений. Не рекомендується наносити під прямими сонячними променями, на гарячих поверхнях або при використанні на відкритому повітрі, під час несприятливих погодніх умов (дощ вітер сніг і тд.). Завжди проводьте попередній тест. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення для кращого висихання. Порошки металів піддаються окисленню як усередині контейнера, так і після їх застосування: це природне явище, пов’язане з походженням сировини, яке зазвичай не порушує властивості продукту. Покрита поверхня вимагає м’якого очищення, без агресивних речовин.

Догляд:
Є самостійний покриттям і може застосовуватись без додаткових фінішних покриттів. В ділянках з інтенсивною експлуатацією рекомендується наносити 1K ZAPON LACK або ZAPON 2K – вони додадуть значної міцності та підвищать експлуатаційні характеристики. Для щоденного догляду рекомендуємо використовувати Furniture Neutral Detergent - це засіб на основі екстракту цитрусових, який бережно очищає та не шкодить покриттю, має нейтральний Ph. Для періодичного догляду та відновлення покриття використовується Mobilcera.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному і добре провітрюваному місці; тримати контейнер закритий, коли не використовується. Рекомендуємо зберігати подалі від тепла, відкритого вогню та інших джерел займання. Час зберігання продукту 12 місяців від дати виробництва.

УВАГА:
Перед використанням прочитайте паспорт безпеки.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Продукт для професійного використання. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. 

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для золочення, Для металу, Для внутрішнього покриття дерева, Лак для дерев'яних стін і стелі, Лак для паркету та паркетної дошки
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 3 лет
Опис 90 глос
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Рідка поталь для інтер'єру GOLD LACK PRO
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!