Видео огляд

HIDROPLAST UV Рідка мембрана

Артикул
hidroplast-uv
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2661,00  грн
Огляд

Гідропласт UV - це еластична однокомпонентна рідка мембрана для гідроізоляції покрівлі, та інших поверхонь які піддаються зовнішньому впливу. Стійкий до УФ (ультрафіолетового) випромінювання та перепаду температур (від +40 до -30°C). Застосовуються як водостійке, декоративне та світловідбиваюче покриття для всіх видів дахів - горизонтального, похилого, з бетону, бітуму, шиферу, з оцинкованого металу, алюмінію та для балконів і терас. Після висихання забезпечує водонепроникну, паропроникну, гнучку мембрану без стиків і швів. Матеріал зберігає еластичність до 25 років. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: в'язка рідина
Колір: сірий
Запах: характерний
Щільність: 1,30 г/см3 
pH: 7,5 – 8,5
Сухий залишок: 70 %
Міцність зчеплення:
Початковий 1,6 МПа ≥ 0,5 МПа 
Після занурення у воду 0,6 МПа ≥ 0,5 МПа 
Після впливу тепла 1,2 МПа ≥ 0,5 МПа

Особливості:
Відмінна гнучкість 
Стійкість до УФ-випромінювання 
Паропроникна, лугостійка
Не містить органічних розчинників

Підготовка та покриття:
Поверхні, на які буде наноситися HIDROPLAST UV, мають бути твердими, чистими, на поверхні не повинно бути пилу, маслянистих розчинів, біоуражених та інших шарів, що ускладнюють адгезію.
Ремонтні роботи на пошкоджених поверхнях (тріщини, осипання) слід проводити з використанням продукту "SUPER", обробити мох та лишайники засобом „Fungi” від виробника Vincents Polyline. Робоча температура від +10 до +25°C і відносна вологість повітря не більше 65%

Використання:
На прогрунтовану поверхню нанести „Hidroplast UV” пензлем, валиком або розпилювачем на всю попередньо підготовлену поверхню в два шари. Рекомендується наносити шари в протилежних напрямках, другий шар наноситься тільки тоді, коли перший шар стане нелипким і його можна вільно торкатися, або протягом 24 годин після нанесення першого шару. Товщина покриття не повинна бути менше 2 мм, всі м'які поверхні і шви, де можлива деформація, необхідно укріпити стрічкою HIDROTAPE, вмонтованою між двома шарами Hidroplast UV. Покриття „Hidroplast UV” необхідно оберігати від агресивних механічних впливів і під час висихання не допускати потрапляння опадів на невисохле покриття „Hidroplast UV”.
 
Час висихання:
Відкритий робочий час (20°C): 45 хвилин.
Час висихання між шарами (20°C): 24 години. 
Повне висихання продукту (20°C): 5 діб.

Витрата:
1,5-3 кг/м² при двошаровому нанесенні
залежить від структури поверхні.

Догляд та експлуатація:
Роботи з укладання плитки та інших оздоблювальних матеріалів можна розпочинати через 5 днів після нанесення гідроізоляції.

Зберігання:
Зберігати в закритому контейнері за температури від 50С до 300С. Захищати від холоду та вологи. Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення.

Важливо:
Рекомендуємо: завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Мінімальна температура нанесення 10°C. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. 

Додатково
Цвет Green
Водостійкість Так
Тип покриття Для стін і стелі, Для бетону, Для гідроізоляції
Витрата 1 кг/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 2 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:HIDROPLAST UV Рідка мембрана
Ваш Рейтинг