Пластівці шелаку SHELLAC FLAKES

Артикул
0011
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 4784,13  грн
Огляд

COUP PIGMENT PASTES включає монопігментні концентровані пасти, які демонструють хорошу сумісність з продуктами на основі розчинників, хорошу продуктивність і стійкість до осадження. Пасти не містять свинцю або інших важких металів і можуть додаватися в білі або прозорі базові лаки в кількості не більше 20%. Велика кількість значно збільшує час висихання та погіршує шліфування. Основним використанням залишається приготування пігментованих фінішних покриттів.

Натуральні пластівці шелаку використовуються для приготування фінішних покриттів або як один з компонентів при проведенні реставраційних робіт. Немає необхідності додатково тонувати матеріал тому, що його можна отримати у різному кольорі. Пластівці мають вигляд тонких непрозорих листочків. Для використання необхідно розчиняти пластівці в спирті (300 г на 1 літр). Виготовлена суміш характеризується хорошою адгезією, високою прозорістю, додає блиску та антикварного вигляду покриттю. Можна наносити на дерев’яні, гіпсові та металеві поверхні. Продукт не містить хімічних домішок та барвників.
До складу деяких кольорів входять натуральні воски: ABTN LE (Лимон), інші кольори палітри без вмісту восків: NE Black (Чорний), AR Orange (Помаранчевий), RU Ruby Red (Рубін), TR Transparent (Прозорий).

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: пластівці
Колір: як на маркуванні 
Запах: натуральний
Щільність: 1,07 г/см³
pH:  11
Розчинність: Shellac 99, Shellac 94, methanol, ethanol, isopropanol

Особливості:
Натуральний продукт
Традиційна технологія
Потребує дбайливого догляду

Підготовка:
Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.
Ідеальні умови - температура від 20°C до 24°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:
Виберіть колір шелаку для необхідної обробки, розчиніть у розчиннику, при вихідному співвідношенні 300 г/л. Зачекайте 24 години, відфільтруйте розчин і застосуйте його як базовий шар.
Для обробки рекомендується зменшити концентрацію, додавши 200г Shellac 99 на кожні 100г попереднього розчину. Це дасть набагато більш життєздатний продукт.

Час висихання:
Час життя суміші: 30-60хвилин
Між шарами: 3-4 години
Час остаточного висихання: 48 годин

Розхід:
Залежно від поверхні 10-16 м²/л

Догляд:
Продукт являється одною з ланок класичної (традиційної) системи опорядження і ціниться за свою історичну традиційність, потребує дбайливого догляду та бережної експлуатації.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.
Деревна тирса, бавовняні тканини, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і залишені в таких умовах, можуть викликати явища самозаймання. Тому, якщо ви використовуєте такі матеріали для чищення або чогось іншого, подбайте про хорошу вентиляцію, щоб забезпечити швидке висихання продукту, або змочіть їх водою перед утилізацією. Продукт для професійного використання.

Додатково
Тип покриття Для реставрації, Для золочення
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Пластівці шелаку SHELLAC FLAKES
Ваш Рейтинг