Антисептик INWOOD ECO

Артикул
inwood-eco
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 423,50 грн
Огляд

Широко використовується в нових та реконструйованих будівлях, всередині приміщень і для зовнішніх робіт, а також при контакті з грунтом - для захисту пиломатеріалів (рейок, дощок, брусків і т.д.). Захищає від гниття вироби з дерева (садові меблі, пішохідні доріжки, європіддони та ін.). Не знижує міцність деревини. Не містить хрому, миш’яку та аміаку

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: синій ( після нанесення на поверхню – зеленого)

Запах: відсутній

Розчинник: вода

 

Особливості:

Забезпечує фіксацію та не вимивається з обробленого матеріалу

Не викликає корозії металу.

Може використовуватись як консервуючий засіб в дерев’яному домобудівництві для захисту від впливу зовнішніх чинників (запобігає вигоранню деревини, забезпечує рівномірне висихання та запобігає розвитку грибків).

Може застосовуватись як транспортний антисептик.

 

Підготовка та покриття:

Рекомендується наносити на суху деревину. Засіб наноситься на поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем (2-4 рази), або дерев'яні деталі обробляються за допомогою замочування протягом 2-24 год у ваннах (ємностях, баках і ін.).

Для обробки деревини в приміщеннях 1 л концентрату антисептика INWOOD Eco змішати  з 9л води ( для більш навантажених поверхонь концентрацію можна підвищити). Для обробки деревини при зовнішніх роботах 1л концентрату слід змішати з 4 л води.

Процес обробки деревини необхідно виконувати поза приміщеннями або в добре провітрюваних приміщеннях, використовуючи захисний інвентар (гумові рукавички, захисні окуляри, робочий одяг).

 

Використання:

Свіжооброблену деревину після потрібно зберігати під укриттям на непроникній твердій поверхні для запобігання прямого впливу  ґрунту чи води. Біоциди, що просочуються на обробленій поверхні, збирають для повторного використання або утилізації.

Оброблену деревину можна покривати фарбою або лаком, якщо це необхідно для покращення зовнішньої обробки. Містить вуглекислу мідь, яка забезпечує фіксацію і запобігає вимиванню засобу захисту з деревини. Не зменшує міцність деревини і не викликає корозію металу. Не містить хром, миш'як, аміак.

Примітка:

для внутрішньої обробки деревини концентрат розбавляти чистою водою у співвідношенні 1:9;

для зовнішньої обробки деревини концентрат розбавляти чистою водою у співвідношенні 1:4;

 

Час висихання:

повне висихання продукту - 24 години (залежить від температури повітря і вологості). Сушка між шарами від 2 - 6 годин (залежить від температури повітря і вологості).

 

Витрата:

1л/3 -5 м ² (готового робочого розчину)

 

Зберігання:

Термін придатності 2 роки з дати виготовлення. Дату виготовлення дивитися на упаковці. Зберігати в щільно закритій тарі не більше 24 місяців.

 

Догляд та експлуатація:

Залежно від умов експлуатації відновлювати потрібно кожні 2 - 6 місяців, або захистити фарбою, лаком чи маслом.

 

Важливо:

Рекомендуємо: завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Мінімальна температура нанесення: 16 °C. Добре перемішайте продукт до і під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для ремонту будинку
Витрата 300 мл/м²
Концентрат 1:4
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Антисептик INWOOD ECO
Ваш Рейтинг