Каталог взірців WoodBud

Артикул
catalog_color
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1057,50  грн
Огляд

Каталог взірців виготовлено з основних порід деревини та термодеревини. Фінішна обробка здійснена абразивом Р100-Р120 що повністю відповідає нормам та вимогам покриття олійними та восковими продуктами.  Базовий  шар тонованого покриття нанесено методом втиру, фінішну покриття проведено двічі. Слід враховувати що основу для тонування потрібно підбирати враховуючи специфіку вашого виробу а саме: породу деревини (для модрини та екзотичних порід застосовуємо спеціальні основи), площу виробу (для великих площ потрібні основи з довгим відкритим часом), призначення (інтер'єри, екстер'єри), фінішне покриття буде залежити від навантаженості поверхні (паркет, тераси, меблі, стільниці, кухонна дошка), декоративного ефекту (ступінь глянцю, воскова поверхня, товщина плівки). Каталог дає можливість оперувати у всіх нішах деревообробної галузі - ви можите отримати весь комплект декорування починаючи з паркету закінчюючи стінами та меблями, кольори будуть співподати а поверхня буде надійна та довговічна.

Слід враховувати що в транспарентній системі опорядження значний вплив на фінішний результат має колір деревини. Тому ми рекомендуємо перед покриття виробу проводити тестову викраску, колір може різнитися.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Абразив: Р100-Р120 (шліфовка за структурою деревини)

Основа для кольорування: масло, масло-віск, пропитки, шпаклівки (асортимент компанії WoodBud).

Фінішне покриття: масло, масло-віск, пропитки, шпаклівки (асортимент компанії WoodBud).

Пігменти: в залежності від призначення застосовуються водні, поліуретанові або масляні пігменти. Для екстер'єру використовуються пігменти з більшою стійкістю до УФ.

Концентрати: в середньому 20% по вазі, все замішування відбувається на автоматичному обладнанні потужностей компанії, колорист технолог за потреби може збільшувати чи зменшувати концентрацію пігменту в суміші.

Кількості: всі кольори стандартні і випускаються без змін з 2015 року. За потреби мінімальна кількість від 100 мл. 

Сервіс: всі кольорові формули сберігаються в базі колористики

Тех. підтримка: Ви завжди можете приїхати до нас з сировиною і ми проведемо викраски для вас.

Додатково
Тип покриття Для виробництва
Manufacturer WoodBud
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Каталог взірців WoodBud
Ваш Рейтинг