Клей для паркета Mitol Mitopur 1530 двухкомпонентний поліуретановий 14кг

Артикул
mitol_mitopur_1530
У наявності
4656,75  грн
Огляд

MITOPUR 1530 - це двокомпонентний еластичний поліуретановий реактивний клей без розчинника для склеювання всіх типів паркету на будь-який вид поверхні (бетон, асфальт, ангідридні поверхні). Ідеальне рішення для монтажу штучної трави. Також підходить для укладання гумових та каучукових покриттів. Стійкий до дії води та перепаду температур в межах від -40°C до +80 °C, тому клей підходить і для зовнішнього використання. Полімеризація клею проходить шляхом реакції двох компонентів. Продукт не просідає та не викликає деформації деревини.

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико - хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастообразная рідина
Колір бежевий
Запах: нейтральний
Розчинник: відсутній
В'язкість (20С, Brookfield, а + B): дуже висока, тиксотропна
Вагове співвідношення суміші: А: В = 6: 1.
Відповідає стандартам: EN 14293: 2006 - тверді клеї;
ISO 17178 діє до: 2013 - тверді клеї.
Прискорення реакції - додаванням каталізатора Mitopur K95

Особливості:

Легко наноситься і не розтікається
Зберігає форму поверхні
Довгий час придатності суміші
Можна використовувати на вулиці
Швидко твердне і формує міцний шар

Підготовка та покриття:

Поверхня повинна бути досить рівною, сухою, міцною і чистою. На дуже пористу і міцну стяжку рекомендується шар дисперсійної грунтовки Parketolit PR15. На дуже пористу, неміцно стяжку, на підігріті підлоги і на поверхні з вмістом залишкової вологи від 2 до 4 СМ% слід наносити покриття з поліуретану грунтовки Parketolit PR51 або Parketolit PR50.
Термін життєздатності суміші: 45- 60 хвилин (дійсний для кількості 7 кг (6 кг А + 1 кг Б) при кімнатній температурі 20-25 ° С). Більш високі температури і більшу кількість клею скорочують термін придатності суміші.
Дозуйте компоненти в правильному співвідношенні і змішуйте дуже добре, поки не буде досягнуто рівномірного кольору. Нанесіть клей нарізною кельмою на підлогу. Кількість клею нанесеного на поверхню повинна бути в межах можливостей укладання паркету у відкритий час клею.
Потрібно очистити ще свіжі залишки клею на інструментах механічно, папером або спеціальним очищувачем Clean. Додаткова обробка (шліфування і лакування) можливі через 24 години. Рекомендовані умови: температура приміщення і всіх задіяних матеріалів 20-25 ° C (дозволено 15 - 25 ° C) Відносна вологість повітря (RAH) 50-65% (до допускається 40 - 65%) Вологість бетонних підлог макс. 3% гравіметричним методом макс. 2% методом карбіду (СМ) Вологість стяжок з підігрівом макс. 1,7% методом карбіду (СМ) Вологість дерев'яних підлог і паркету 8 - 12% (акліматизований на місцях).
Затверділий клей хімічно стійкий, тому очищення інструментів (змішувачів, зубчастих шпателів) і залишків клею з поверхнево обробленого багатошарового паркету дуже важко очищати. Очищення є найбільш простим, коли клей ще свіжий і не затверділий. Перш ніж використовувати Clean, рекомендується протестувати для запобігання пошкодження паркету або іншого підлогового покриття. Рекомендується використовувати захисні рукавички (неопрен, нітрит-бутадієн або бутиловий каучук, PE). Затверділий продукт не є небезпечним для здоров'я і навколишнього середовища, якщо його використовувати в правильному співвідношенні.

Використання:

Багатошарові паркетні конструкції
Масивні паркетні дошки системи паз-гребінь
мозаїчний паркет
масивний паркет
Масивні і комбіновані паркетні дошки
Індустріальний паркет - Вертикальні ламелі, поперечні ламелі і модульні елементи на поверхні будь-яких типів, включаючи пористі цементні, дерев'яні та ангідритного основи, а також на гладкі поверхні, такі як керамічна плитка, мармур і т.д. Підходить також для укладання на поверхні з обігрівом. Клей підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.
Клей призначений для монтажу ламінованих підлог, гумових і коучуковіх покриттів, лінолеуму і штучної травм і іншого.

Час висихання:

Час життєздатності суміші: 45-60 хв
Час висихання при 20С: 180 хв
Повна полімеризація: 14 діб


Витрата:

Зубчастий шпатель B3 800 - 900 г / м2
Зубчастий шпатель 23/48 1000 - 1500 г / м2

Зберігання:

Клей зберігається в добре закритій оригінальній упаковці при температурі від +5 ° C до +25 ° C в прохолодному і сухому місці. Уникайте вологи! Термін зберігання продукту - мінімум 18 місяців.

Важливо:

Інформація про виробі і вказівки по застосуванню складені на основі досвіду роботи, лабораторних досліджень і випробувань, проведених на фірмі-виробнику. Фірма-виробник гарантує високу якість виробів і відповідність хіміко-технічних характеристик з даними в технічній специфікації. Співробітники технічного відділу готові відповісти на питання користувача і надати допомогу при роботі з клеєм. Перед застосуванням клею рекомендується провести пробне склеювання. Пробне склеювання необхідно провести при замінені матеріалу або фірми-виробника. Фірма-виробник не несе відповідальності за незадовільну якість склеювання, якщо при роботі з виробом не була дотримана інструкція із застосування або застосовувалися вироби різних фірм-виробників.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Фасовка 14кг
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для ремонту будинку, Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 1 кг/м²
Концентрат Да
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Клей для паркета Mitol Mitopur 1530 двухкомпонентний поліуретановий 14кг
Ваш Рейтинг