Контактний клей SPRAY-KON MAX

Артикул
SPRAY-KON MAX
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 558,36 грн
Огляд

SPRAY-KON MAX - це універсальний контактний клей із дуже високим вмістом сухих речовин. Завдяки спеціальній формулі клей створює надзвичайно міцну сполуку. Його міцність на розрив до 60% вища, ніж у стандартних аерозольних клеїв. SPRAY-KON MAX є водонепроникним та стійким до температур до 130 ° C (100 ° C у 24-годинному випробуванні). Він призначений для комбінування різних матеріалів з особливим акцентом на: Ламінати HPL, меблеві щити, канти різних типів, пластик, дзеркала, килими, пробки, метали та багато іншого. Система нанесення від тиску може знизити витрати на нанесення, заощаджуючи час та матеріал.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Колір: безбарвний, молочний

Тверді частки: 35%

Щыльнысть від 0,66 до 0,70 г/см3

Розчинник: дихлорметан

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ

Зростання продуктивності швидке застосування мінімізація відходів

НЕ вимагає додаткових пристроїв для нанесення, не вимагає довгих приготувань для роботи та не вимагає очищення.

ЗАСТОСУВАННЯ

Покрівельні поверхні повинні бути сухими та чистими, без жирів, масел та інших забруднюючих речовин. Враховуючи свої властивості, клей вимагає нанесення зі спеціальної форсунки.

SPRAY-KON MAX слід наносити на обидві поверхні. Розпорошуйте клей рівномірно, щоб досягти 80% - 100% покриття. Розпорошують клей на відстані 10-20 см залежно від ширини потоку клею. Уникайте надлишку клею. Зачекайте 2-3 хвилини, щоб розчинник випарувався. Після притискання поверхонь виріб міцно склеєний! Завдяки високому вмісту твердих частинок другий шар клею наноситься у виняткових випадках. Чим сильніше притиснутий виріб, тим міцніше клейове з'єднання. Клей досягає повної адгезивної міцності через 24 години. Слід пам'ятати, що для того, щоб забезпечити гарне склеювання, клей та підкладки повинні мати температуру 16°С або вище.

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ: 1 рік

ЗБЕРІГАННЯ: низька температура не пошкодить клей, однак перед використанням клей повинен досягати кімнатної температури.

Додатково
Тип покриття Клей для дерев'яних стін і стелі, Клей для паркету та паркетної дошки
Manufacturer Spray-Kon
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Контактний клей SPRAY-KON MAX
Ваш Рейтинг