У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2495,70  грн
Огляд

Спеціальний двокомпонентний лак, розроблений для зовнішнього застосування. Підходить для покриття як настилів, так і вертикальних поверхонь. Надійний та довговічний матеріал, захищений  від атмосферних впливів і сильних навантажень. Завдяки винятковим складникам, оздоблена поверхня потребує незначного обслуговування. Смоли та добавки скомбіновані таким чином що матеріал зберігає прозорість та має незначний ступінь пожовтіння.
Доступний у таких блисках: натуральний ефект 0-5, матовий 20-30, напівглянцевий 50-60, блиск 80-90. Для професійного використання.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд:
Компонент А: рідкий, білуватого кольору
Компонент В: рідкий, білуватого кольору 
Запах: характерний
Щільність комп.А : 1,04 г/см3
Щільність комп.В : 1,07 г/см3
В’язкість комп.А: >20,5 mm2/sec
В’язкість комп.В: >20,5 mm2/sec
Робоча температура: 100- 25°C
Точка займання: 23≤T≤60°C
Розчинність у воді: Нерозчинний
Розведення: розріджувач DPU011   

Особливості:
Двокомпонентний 
Самогрунтуючий
Для застосування в промислових зонах

Підготовка:
Перед застосуванням продукт ретельно вимішати, запобігаючи потраплянню повітря. Не проводити роботи при сильному сонячному світлі, дощу, сильному вітрі або морозі. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40-80%. Оптимальний температурний режим 15-250С. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р120-150, вздовж структури деревини. 

Використання:
Як грунт: 
-додати 20-30% розчинника DPU011 до суміші і наносити на підготовлену поверхню;
-для фіксації смоли рекомендуємо прогрунтувати Borma Super Shield 2K;
-можна нанести Holz Lasur як перший шар для надання основного кольору, покращення фіксації та загалом збільшення тривалості покриття.
Як фініш:
Наносити рекомендується у два або три шари (валиком, розпилювачем або пензлем). Бажано уникати нанесення на перегріті основи або на сонці. Між кожним шаром проміжна шліфовка Р180-240.
Враховуйте, що при низьких температурах і високій вологості час очікування, відповідно, повинен бути збільшений. 

Час висихання:
Час життя суміші (20° C): 2 години
Час між шарами  (20° C): 4-6 годин
Легке навантаження  (20° C): 24-48 годин
Повна полімеризація  (20° C):  7 діб

Розхід:
Як грунт: 8-10 м2/л 
Як фініш: 10-14 м2/л
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Deck SOAP, засіб що має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте Exterior Oil Refresher - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання рекомендуємо цей засіб застосовувати 1-2 рази в сезон.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці; тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.
Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, в оригінальний  упаковці.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

УВАГА:
Наші специфікації підготовлені на основі середніх результатів наших тестів. Проте наші технічні поради надаються добросовісно, але без будь-яких гарантій. Насправді різні опори, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату, часто поза нашим контролем. Користувач повинен спробувати продукт, щоб перевірити чи підходить він для його потреб. 

Додатково
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак 2К EXTERIOR WOOD LACK 2K
Ваш Рейтинг