Лак 2К NATURAQUA EXTERIOR WOOD LACK 2K

Артикул
NAT41102K
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1444,40  грн
Огляд

Спеціальний двокомпонентний лак, розроблений для зовнішнього застосування.Підходить для нанесення як для підлог, так і для вертикальних поверхонь. Надійний та довговічний матеріал, розроблений із захистом  від атмосферних впливів і промислових фізичних навантажень. Поверхня має натуральний вигляд, адже матеріал не змінює тон деревини.

Доступний у таких блисках: натуральний (глибоко матовий) ефект 10-20, матовий 30-40, напівглянцевий 50-60, глянцевий 80-90. Висока продуктивність і стійкість у поєднанні з практичністю. Всі перевагитехнологій на водній основі. Двокомпонентний продукт для професійного використання.                                                                                                                 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд:

частина А: напівпрозора білувата рідина

частина B: прозора рідина

Запах: без запаху

Розчинність у воді: розчинний

В’язкість: >20,5 mm2/sec

Температурний діапазон

застосування: від +10 °C до +25 °C

Глянець:

глянцевий(60-80)/сатиновий (30-40)

/ матовий (10-20)/ глибокоматовий (5-10)

Очищення: вода

 

 

 

Особливості:

Двокомпонентний

Не жовтіє з часом

Для застосування в промислових зонах

 

Підготовка:

Перед застосуванням продукт ретельно вимішати, запобігаючи потраплянню повітря. Не проводити роботи при сильному сонячному випромінюванні, дощу, сильному вітрі або морозі. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40 -80%. Оптимальний температурний режим 15 - 250С. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р100 -120 (з дотриманням кроку 40-60-80-100) вздовж структури деревини.

 

Використання:

Проведіть обробку NATURAQUA HOLZMASSE BASE, щоб заповнити тріщини та нерівності та/або вирівняти

поверхню та гомогенізувати поглинальну здатність.

Як грунт можна застосувати NATURAQUA SUPER WOOD SEALER, який фіксує танін та інші дубильні речовини або NATURAQUA WOOD SEALER для екзотичних порід деревини.

Як самогрунт рекомендуємо готову суміш розмішати 1:1 з демінералізованною водою.

Дозування: додати до лаку з розрахунку 10:1,  затвердник NATURA PARKETTLACK CAT та ретельно розмішати, за потреби через 10 хвилин в суміш можна додати 10% демінералізованної води. Лак самогрунтуючий, за потреби можна затонувати Holzfarbe або Naturaqua Holzfarbe. За допомогою валика з середнім ворсом 7-9 мм нанести рівномірний шар лаку за структурою деревини. Через 2-4 години проведіть проміжну шліфовку абразивним папером Р240-320. В залежності від декоративного ефекту та прогнозованого навантаження, проведіть обробку в 2-4 шари. Наносити шари рівномірної товщини, дотримуючись запропонованої кількості.

Відкритий резервуар повинен бути використаний у найкоротший термін.

 

 

Час висихання:

Життєздатність (20°C): 2-3 години після змішування

Час навідлип (20°C): ≈ 30 хв

Час між шарами  (20°C): 2-4 годин

Легке навантаження  (20°C):  ≈ 12-24 год

 

 

Розхід:

Як грунт 6-8 м2

Як фінішне покриття 8 - 10 м2  на шар залежно від обробки поверхні, яку потрібно покрити.

 

 

Догляд:

Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Natural SOAP FOR WINDOW засіб має нейтральний pH тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте WATER BASED REFRESHER - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання рекомендуємо цей засіб застосовувати кожні 3-6 місяців.

 

 

Зберігання:

Зберігайте в прохолодному, добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Слід триматись подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Бережіть продукт від замерзання.

Виріб зберігається при температурі  50С-300С, 24 місяці з дати виробництва.

 

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

УВАГА:

Наші специфікації підготовлені на основі середніх результатів наших тестів. Проте наші технічні поради надаються добросовісно, ​​але без будь-яких гарантій. Насправді різні опори, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату, часто поза нашим контролем. Користувач повинен спробувати продукт, щоб перевірити, чи підходить він для його потреб.

Додатково
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак 2К NATURAQUA EXTERIOR WOOD LACK 2K
Ваш Рейтинг