Лак-грунт PROAQUA MV SELF-SEALER

Артикул
VM4190
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 3595,50  грн
Огляд
Самогрунтуючий лак з натуральним природним ефектом для внутрішніх поверхонь, 1-2K  на водній основі, висока криюча здатність. Паркетні підлоги і підлоги з масиву дерева, сходи, а також будь-які вироби з дерева, які використовуються всередині приміщень. Продукт міцний, забезпечує стійкість поверхні до зносу та побутових забруднюючих речовин.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: безбарвний або білий

Запах: Характерний

Щільність: 1,00 ± 2 г/см³

В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 24 ± 2 сек.

Сухий залишок : 31 ± 5%

 

 

Особливості:

Відмінний захист

Стійкість до подряпин

Швидке висихання

Висока прозорість

Стійкість до пожовтіння

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Фінішне шліфування має бути абразивом Р120-150. Ідеальні умови - температура від 10°C до 30°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Рекомендується як фінішне покриття для паркету, наносити за допомогою розпилювача, валиком. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Не рекомендується виливати лак безпосередньо на поверхню.

Для нанесення рекомендуємо валик з мікрофібри з ворсом 8-12мм. Можна наносити аерометодом, рекомендована дюза 1,6-2,0. Перед нанесенням другого шару покриття прошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-280 . Шліфування має бути легким, але рівномірним.

 

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 0,5 години

Час між шарами (20°C): 2-4 години

Час висихання (20°C): 36 годин

Час полімерізації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

Як грунт: 6-8 м2/л на шар

Як фініш: 8-10 м2/л на шар

Рекомендована кількість фінішних шарів від 1 до 2

 

Догляд:

Покриту поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення – за допомогою таких засобів Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

 

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців, зберігаються при температурі 100-300С в оригінальних і герметичних контейнерах. Після використання закрити ємності.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Для внутрішнього покриття дерева, Лак для дерев'яних стін і стелі, Лак для паркету та паркетної дошки
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак-грунт PROAQUA MV SELF-SEALER
Ваш Рейтинг