Лак паркетний 2К поліуретановий 2K-PU PARKETTLACK

Артикул
4100-2K
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1311,30  грн
Огляд

2K-PU Parkettlack - високоміцне двокомпонентне поліуретанове покриття для дерев'яної підлоги. Легко наноситься та має тривалий відкритий час, він спеціально розроблений для забезпечення максимальної текучості та працездатності навіть за високих температур навколишнього середовища, пропонуючи при цьому дуже високий рівень захисту.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір:  прозорий

Запах: характерний

Щільність: 0,87 г/см3

В’язкість: >20,5 mm2/sec (400C)

Каталізатор: 1:1

Розведення: 10-20% універсальний розчинник для поліуретанів

 

 

Особливості:

Двокомпонентний продукт

Для застосування в комерційних навантажених поверхнях

 

 

Підготовка:

Перед застосуванням обидві ємності ретельно перемішати, запобігаючи потраплянню повітря. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40-80%. Оптимальний температурний режим 15-250С. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р120-150, вздовж структури деревини. Використовується разом із Parkettlack 2k Fond.

Використання:

Наносити рекомендується у два або три шари (валиком, розпилювачем або пензлем). Бажано уникати нанесення на перегріті основи або на сонці. Між кожним шаром проміжна шліфовка Р180-240.

Враховуйте, що при низьких температурах і високій вологості час очікування, відповідно, повинен бути збільшений. Можна застосовувати як фініш на 1К Easy Parkettlack та на 2К PU Parkettlack Base Coat.

Час висихання:

Час на відлип (20° C): 30 хвилин

Час життя суміші (20° C): 2 години

Час між шарами  (20° C): 4-6 годин

Легке навантаження  (20° C): 24-48 годин

Повна полімеризація  (20° C):  7 діб

 

Розхід:

Як фініш: 10-14 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

2K-PU Parkettlack це дуже стійкий до навантаження паркетний лак, не потребує особливого догляду та сервісу. Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Deck SOAP, засіб, що має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте Exterior Oil Refresher - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання рекомендуємо цей засіб застосовувати 1-2 рази в сезон.

 

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці; тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.

Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, в оригінальний  упаковці.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

УВАГА:

Наші специфікації підготовлені на основі середніх результатів наших тестів. Проте, наші технічні поради надаються добросовісно, ​​але без будь-яких гарантій. Насправді різні опори, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату, часто поза нашим контролем. Користувач повинен спробувати продукт, щоб перевірити чи підходить він для його потреб.

Додатково
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак паркетний 2К поліуретановий 2K-PU PARKETTLACK
Ваш Рейтинг