У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 465,85 грн
Огляд

BIOS OIL - це масло для меблів, розроблене на основі сировини виключно натурального походження, виготовлене за спеціальною технологією, що гарантує надійність та безпечність покриття. Перевагою роботи цим продуктом є його великий сухий залишок, довгий робочий час та приємний запах. Рекомендовано наносити на пошліфовану підготовлену поверхню, максимально проявляє та зберігає  природну красу дерева. Всі компоненти, які входять до вмісту продукту, біорозчинні (розкладаються природнім чином). До складу входить лляна, рапсова, апельсинова, конопляна, дамар олія та інші.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: легко забарвлений

Запах: маслянистий

Щільність: 0,870г/см3

Точка займистості: >23°C

Розведення: лінія Solvoil

 

 

Особливості:

Довгий робочий час

Підкреслює натуральність деревини

Глибоко проникає в деревину

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Для забезпечення максимальної якості, матеріал потрібно наносити на пошліфовану поверхню.

Температурний режим 150-250С (повітря, деталь, матеріал), вологість 55-65%.

Використання:

На чисту і суху поверхню нанесіть дуже тонкий шар продукту пензлем або тканиною. Зачекайте 5-15 хвилин, поки масло проникне в деревину, потім видаліть надлишки тканиною. Дочекайтеся висихання поверхні. Час висихання залежить від деревини і пористості. Для надійності поверхню можна покрити двічі. Вироби, на які планується великий рівень навантаження, можна покрити іншими продуктами лінійки Borma (Hard Top, Parquetoil), він сумісний з ними.

Час висихання:

Час між шарами (200С) : 6-8 годин

Максимальна твердість (200С): 24-48 годин

Час полімерізації (200С): 21 доба

 

Розхід:

12-20 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Оброблені поверхні необхідно періодично відновлювати. Використовуйте засіб для очищення Furniture Neutral Detergent, а для періодичного та позачергового догляду використовуйте Restoring Oil For Furniture, залежно від умов використання.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.

Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для внутрішнього покриття дерева, Масло для дерев'яних меблів
Витрата 50 гр/м²
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло меблеве BIOS oil
Ваш Рейтинг