• Top

металева вата STEEL WOOL «00»

Артикул
CDO6469
У наявності
620,90 грн
Огляд

STEEL WOOL '00' - це незамінний продукт для промисловості, майстрів і простого домашнього догляду за деревом, металом, керамікою та склом. Вата складається з дуже тонких ниток, виготовлених за допомогою комп'ютеризованої системи, сталева вата ідеально підходить для очищення латунних та мідних виробів, для видалення патини, для матування та сатинування лакованих поверхонь, для очищення від бруду скла, кахелю, для реставрації лакованих поверхонь перед повторним нанесенням покриття, в результаті чого поверхня полірується. Не використовувати на виробах з алюмінію. Не містить жиру.  Зручність використання полягає в наявності вати різної зернистості для того, щоб можна було підібрати необхідну вату під конкретні цілі, вата застосовується і тримає будь-яку зручну форму.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рулон

Колір: сірий металік

Запах: без запаху

Щільність: 3 - 4 г/см3

 

Класифікація: 00

Товщина нитки: дуже тонка, 0,04мм

Приблизна абразивність (приблизно відповідає): Р150-Р220

 

Особливості:

Висока ефективність очищення

 

Універсальність у застосуванні

Екологічна безпечність

 

Використання:

Переконайтеся, що поверхня, з якою ви працюєте, чиста від бруду і жирів. Для цього можна використовувати звичайні миючі засоби або розчинити жир за допомогою розчинника. Для обробки поверхні візьміть зручну кількість металевої вати і пройдіться по поверхні м'якими круговими рухами. Після того, як ви обробили  поверхні металевою ватою, перевірте чи немає залишків на поверхні. Якщо є, зніміть їх за допомогою чистої тканини або пилососа з насадкою. При потребі досягти більш гладку або блискучу поверхню, можна використовувати додаткові засоби, такі, як полірувальні пасти або рідини.

 

 

 

Розхід:

Залежить від оброблювальної поверхні, щільності та прикладених зусиль.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Для ремонту будинку, Для реставрації, Для золочення, Для металу, Для виробництва
Абразивність Р180
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:металева вата STEEL WOOL «00»
Ваш Рейтинг