• Top

Металева вата STEEL WOOL «EXTRA FINE»

Артикул
CDO6473
У наявності
1951,40  грн
Огляд

STEEL WOOL ' EXTRA FINE ' - це незамінний продукт для промисловості, майстрів і простого домашнього догляду за деревом, металом, керамікою та склом. Вата складається з супер тонких ниток, виготовлених за допомогою комп'ютеризованої системи, сталева вата ідеально підходить для полірування латунних та мідних виробів, а також елементів з хрому, нержавіючої сталі, алюмінію. Завдяки своїй особливій м’якості, продукт не залишає слідів навіть на скляних поверхнях. Також можна використовувати для нанесення поліролі, масло-восків, восків. Не містить жиру.  Зручність використання полягає в застосуванні, вона тримає зручну форму. Приблизна абразивність Р400-Р800

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рулон

Колір: сірий металік

Запах: без запаху

Щільність: 3 - 4 г/см3

 

Класифікація: EXTRA FINE

Товщина нитки: супер тонка, 0,020мм

Приблизна абразивність (приблизно відповідає): Р400-Р800

 

Особливості:

Підходить для нанесення масла та поліролі

 

Не пошкоджує поверхню

 

Використання:

Переконайтеся, що поверхня з якою ви працюєте чиста від бруду і жирів. Для цього можна використовувати звичайні миючі засоби або розчинити жир за допомогою розчинника. Для обробки поверхні візьміть зручну кількість металевої вати і пройдіться по поверхні м'якими круговими рухами. Після того, як ви обробили  поверхні металевою ватою, перевірте чи немає залишків на поверхні. Якщо є, зніміть їх за допомогою чистої тканини або пилососа з насадкою. При потребі досягти більш гладкої або блискучої поверхні, можна використовувати додаткові засоби, такі як полірувальні пасти або рідини.

 

 

 

Розхід:

Залежить від оброблювальної поверхні, щільності та прикладених зусиль.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Для реставрації, Для виробництва
Абразивність Р600
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Металева вата STEEL WOOL «EXTRA FINE»
Ваш Рейтинг