Дисперсійний клей Mitol Mekol 1560 для ПВХ і текстилю

Артикул
61711111044
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1587,00  грн
Огляд

Mekol 1560 – це дисперсійний клей високої якості без розчинника для склеювання всіх типів ПВХ (вініл, лінолеум,LVT), пінопласту, латексу, текстилю та інших покриттів на будь-який вид поверхні. Можна застосовувати для підлог з підігрівом. Клейовий шов зберігає еластичність та характеризується високим початковим зчепленням. Продукт не просідає та не викликає деформації підлогового покриття. Низька собівартість та універсальність застосування – це основні переваги цього продукту.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико - хімічні властивості:


Зовнішній вигляд: пастообразная рідина

Колір: натуральний білий

Запах: характерний

Розчинник: відсутній

 

Особливості:

Легко наноситься і не розтікається

Зберігає форму поверхні

Швидке попереднє зчеплення

Еластичний клейовий шов

 

Підготовка та покриття:

Поверхня повинна бути досить рівною, висушеної, міцної і чистої. На дуже пористу і курну стяжку рекомендується шар дисперсійної грунтовки PR-15

Температура приміщення і всіх задіяних матеріалів 20-25 ° C (дозволено 15 - 25 ° C) Відносна вологість повітря (RAH) 50-65% (до допускається 40 - 65%) Вологість бетонних підлог макс. 3% гравіметричним методом макс. 2% методом карбіду (СМ) Вологість нагрітих бетонних підлог макс. 1,7% методом карбіду (СМ)

Затверділий клей на інструментах (змішувачів, зубчастих шпателів) і залишків клею з поверхні очищати за допомогою Спеціальні засоби Clean. Очищення є найбільш простим, коли клей ще свіжий і незатвердів. Рекомендується використовувати захисні рукавички (неопрен, нітрит-бутадієн або бутиловий каучук, PE). Затверділий продукт не є небезпечним для здоров'я і навколишнього середовища, якщо його використовувати в правильному співвідношенні змішування.

 

Використання:

Клей перемішати перед застосуванням, після чого нанести за допомогою валика або шпателя. Рекомендуємо здійснювати приклеювання покриття методом «вологого приклеювання», при якому облицювання відразу притискається і ретельно притираються до основи. Свіжі плями клею віддаляються водою. Клей засох, видаляється високолужних миючим засобом або Clean. Липкість нанесеного матеріалу на поверхні можна поліпшити, нагрів покриття і клейову плівку повітронагрівачем, після чого покриття негайно притертися до основи (напр., При згинанні і підйомі покриття до стіни у вологих приміщеннях і санвузлах).

 

Час висихання:

Час роботи при 20 ° C і 50 - 65% RAH: 15-20 хв.

Час висихання при 20 ° C: 70-110 хв.

Активний час суміші: 0-20 хв

 

Витрата:

Валик 250 - 300 г / м2

Зубчастий шпатель А1 300 - 350 г / м2

Зубчастий шпатель А2 350 - 400 г / м2

 

Зберігання:

Клей зберігається в добре закритій оригінальній упаковці при температурі від +5 ° C до +25 ° C в прохолодному і сухому місці. Уникайте вологи! Термін зберігання продукту - мінімум 18 місяців.

Важливо:

Інформація про виробі і вказівки по застосуванню складені на основі досвіду роботи, лабораторних досліджень і випробувань, проведених на фірмі-виробнику. Фірма-виробник гарантує високу якість виробів і відповідність хіміко-технічних характеристик з даними в технічній специфікації. Співробітники технічного відділу готові відповісти на питання користувача і надати допомогу при роботі з клеєм. Перед застосуванням клею рекомендується провести пробне склеювання. пробне склеювання необхідно провести при замінені матеріалу або фірми-виробника. Фірма-виробник не несе відповідальності за незадовільну якість склеювання, якщо при роботі з виробом не була дотримана інструкція із застосування або застосовувалися вироби різних фірм-виробників.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для ремонту будинку, Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 300 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Дисперсійний клей Mitol Mekol 1560 для ПВХ і текстилю
Ваш Рейтинг