У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 547,95 грн
Огляд

MOBILACK - це  поліуретановий лак для  дерев'яних поверхонь  з винятковою твердістю та прозорістю. Цей лак зміцнює деревину, підкреслюючи її природну красу.  Підходить для твердої та ніжної деревини, забезпечує хорошу стійкість до стирання та подряпин. Особливо підходить для дуже поглинаючої та пористої деревини. Тільки для внутрішнього використання.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

               

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: безбарвний

Запах: типовий

Щільність: 0,87 г/см3

Глосність: 10%, 30%, 60%, 90%

Розведення: розбавити до 15% DPU011

Температура самозаймання: 200 °C

В'язкість: 20,5 мм2

 

 

 

Особливості:

Швидка сушка

Різкий запах

Характерний ступінь жовтизни

 

 

Підготовка:

Підготуйте поверхню абразивним папером Р180-220. Перед нанесенням лаку видаліть пил.  Між шарами 4-6 годин, відшліфуйте наждачним папером Р240-320. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.

 

 

Використання:

Добре перемішайте вміст банки перед використанням. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Матеріал наноситься на суху та чисту поверхню у два шари за допомогою валика, пензлика або методом розпилення (витрата 160-200 г/м²). Для рівномірного процесу сушки покриття, намагайтеся наносити матеріал тонким рівномірним шаром. Для надійнішого результату на оброблювану поверхню наноситься двокомпонентний поліуретановий ґрунт лінійки Borma.

 

 

 

 

 

 

Час висихання:

На відлип (200С): ≈ 30 хв

Між шарами (200С): 4-6 годин

Повна полімеризація (200С): 7-10 днів

 

 

Розхід:

8-10м2

 

Догляд:

Оброблені поверхні необхідно періодично відновлювати. Використовуйте засіб для очищення Furniture Neutral Detergent, а для періодичного та позачергового догляду використовуйте Restoring Oil For Furniture, залежно від умов використання.

 

Зберігання:

Зберігати в  прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Лак для дерев'яних стін і стелі
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 2 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак для меблів MOBILACK
Ваш Рейтинг