l Натуральне «окислення масло» Natural Oxydized Oi

Артикул
NaturalOxydizedOil
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 155,23 грн
Огляд

Natural Oil – це суміш натуральних рослинних олій для опорядження деревини. Унікальне поєднання тунгової, соєвої, апельсинової та лляної олії надають продукту невисоку ціну (у порівняні з класичними тунговими маслами) при високі якості від AWO. Продукт злегка жовтить та підпалює структуру деревини, добре пропитує та не формує воскової плівки. Це класичний європейський продукт для покриття деревини. Понижений вміст VOC, немає не приємного запаху. Випускається в трьох ступенях блиску: Satin, Matt, Extra Matt. Цей продукт можна підходить для пігментації по системі RAL, NCS. Прекрасно поєднується з лінійкою наших фінішних масел та масловосків.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: темно-фіолетовий
Запах: натуральний
Розчинник: суміш вуглеводневих фракцій
Густина – 860 г/л

Особливості:

Добре розтікається на горизонтальних поверхнях
Середній робочий час
Універсальний у способах нанесення
Підходить для тонування

Підготовка:

Для надійного проникнення матеріалу найкраще наносити на поверхню з шліфовкою Р 100-120. Залишки пилу видаліть.
Використання:
Ретельно розмішайте до і під час використання за допомогою спеціальну паличку. Наносити аплікатором (оригінальний інструмент) пензлем, валиком або полірувальною машиною. Наносити 2 шари для житлових і 3 шари для комерційних приміщень. Нанесіть рівномірний шар, залиште масло на поверхні воно розтечеться і проникне в деревину. Для швидкого висихання потрібна циркуляція повітря. Перед нанесенням наступного шару проведіть проміжну шліфовку зерном Р180-240.
Допускається нанесення втиранням. Але слід враховувати що для отримання надійної поверхні потрібно мінімум 70 мл матеріалу на м2 поверхні.
Важливо: перед використанням добре перемішайте масло (протягом 5 хв).

Витрата:

Як основа для грунтовання-тонування 25-35м2/л
Як фініш на один шар 12-18 м2/ літр.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись +/- 20%.

Час висихання:

Мінімум 6 годин на один шар. Час висихання коливається від застосовуваної кількості, температури та вентиляції. Завдяки більш високій температурі та хорошій вентиляції час висихання скорочується.
Повна полімеризація 30 діб.

Догляд:

Щотижневе прибирання за допомогою пилососа або миючого засобу «Wax&Clean», «Cleaner». Для відновлення підлоги використовуйте AWO Maintenance Oil кожні 2 - 5 років, залежно від навантаження.
УВАГА: до повної полімеризації Natural Oil потрібно 30 днів. В цей період не використовуйте для прибирання воду та інші засоби по догляду.

Зберігання:

Термін придатності: до 2-х років в добре закритій оригінальній упаковці.
Важливо:
Добре перемішайте продукт до і під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на взірці та покритій поверхні може відрізнятись (шліфовка, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробну викраску.

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимовільно горіти. Після використання їх потрібно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Жовтувато-коричневий
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки
Витрата 12 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 5 лет
Гарантия 3 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:l Натуральне «окислення масло» Natural Oxydized Oi
Ваш Рейтинг