Рідка поталь для інтер'єру NATURAQUA GOLD LACK

Артикул
NATCDO6960
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 472,92 грн
Огляд

Gold Lack Interior – це спеціальний лак для інтер'єру на водній основі, з рідкими металами, для відтворення ефекту позолоти. Ідеально підходить для дерева, гіпсу, штукатурки та металевих деталей. Лак немає запаху та повністю безпечний як при нанесенні, так і після висихання. Не рекомендується використовувати у місцях з інтенсивною експлуатацією. Металеві лаки від Borma Wachs славляться простотою у нанесені. Завдяки унікальним властивостям, дозволяє надати неймовірного декоративного ефекту золотіння на будь-яких виробах, навіть коли матеріал буде застосовуватись без навичок високого рівня нанесення.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: на маркуванні
Запах: відсутній
Розчинник: вода

Особливості:
Ексклюзивний декоративний ефект
Всі переваги водного продукту
Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь
Просте застосування
Можливість застосовувати самостійно
Поєднується з багатьма продуктами з лінійки Borma Wachs

Підготовка:
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від +10ºC до +30ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 16ºC до 25ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:
Оздоблення меблів, рамок, предметів; поверхні без експлуатації, деревина, гіпс, пластикові матеріали, скло, метал, штукатурка та камінь, з належним базовим покриттям.
Готовий до використання продукт. Розведення водою (5-10%). Видалення залишків за допомогою скипидару або оригінального засобу Solvoil.
Очистіть оброблювану поверхню.
Засіб можна наносити пензлем і спреєм.
Більша однорідність досягається нанесенням розпилювача.

Нанесення пензлем / валиком
Рекомендується для невеликих декорацій та деталей. Для того, щоб нанести рівномірний шар, уникайте накладення шарів.

Нанесення спреєм
Рекомендовано для максимальної однорідності та для великих поверхонь. Нанесіть відповідну кількість в один або кілька шарів відповідно до бажаного кінцевого ефекту.

Зачекайте поки він повністю висохне (5-6 годин), перш ніж продовжувати наступні кроки.
Після повного висихання можна нанести фінішне покриття або виконати антикварну обробку абразивними матеріалами.

Час висихання:
Час висихання на відлип: 60-80 хвилин (20°С). Сушка між шарами : 4 – 6 годин.
Повна полімеризація: 21-30 діб.

Витрата:
Становить 10-12 м²/л на один шар.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись +/- 30%.

Технічні рекомендації:
Продукт добре перемішайте до і під час використання: дисперсні металеві порошки, як правило, осідають завдяки їх вазі. Щоб отримати правильну сушку, нанесіть рівномірний шар. Поверхня повинна бути рівною, чистою, без масел, мастил, восків, силіконів та старих лаків. Пористі поверхні повинні бути поґрунтовані. Грунт не повинен містити силіконових добавок. Рекомендуємо застосовувати спеціальні ізолятори для золотіння. Металеві поверхні повинні бути покриті атикорозійним ґрунтом, на кольорових металах застосовувати спеціальний цапоновий лак. Має прекрасну адгезію до лаків на основі акрилу, поліуретану, нітроцелюлози. Рекомендується використовувати ґрунт на дуже пористих та абсорбуючих матеріалах, щоб ефект блиску не був втрачений. Не рекомендується наносити під прямими сонячними променями, на гарячих поверхнях або при використанні на відкритому повітрі, під час несприятливих погодніх умов (дощ вітер сніг і тд.). Завжди проводьте попередній тест. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення для кращого висихання. Порошки металів піддаються окисленню як усередині контейнера, так і після їх застосування: це природне явище, пов’язане з походженням сировини, яке зазвичай не порушуєвластивості продукту. Покрита поверхня вимагає м’якого очищення, без агресивних речовин.

Догляд:
Є самостійний покриттям і може застосовуватись без додаткових покриттів. В ділянках з інтенсивною експлуатацією рекомендується наносити 1K ZAPON LACK або ZAPON 2K – вони додадуть значної міцності та підвищать експлуатаційні характеристики. Для щоденного догляду рекомендуємо використовувати Furniture Neutral Detergent -це засіб на основі цитрусових, який бережно очищає та не шкодить покриттю, має нейтральний Ph. Для періодичного догляду та відновлення покриття використовується Mobilcera.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному і добре провітрюваному місці; тримати контейнер закритий, коли не використовується. Рекомендуємо зберігати подалі від тепла, відкритого вогню та інших джерел займання. Час зберігання продукту 12 місяців від дати виробництва.
УВАГА!
Перед використанням прочитайте паспорт безпеки.Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Продукт для професійного використання. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для бетону, Для золочення, Для металу, Для внутрішнього покриття дерева
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 3 лет
Опис 90 глос
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Рідка поталь для інтер'єру NATURAQUA GOLD LACK
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!