Рідка поталь для екстер'єру NATURAQUA GOLD LACK

Артикул
NATCDO6965
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 634,50 грн
Огляд

Gold Lack Exterior – це спеціальний лак на водній основі із рідкими металами для відтворення ефекту позолоти. Ідеально підходить для дерева, гіпсу, штукатурки та металевих деталей зовні приміщення. Може застосовуватися як самозаснований продукт і поєднуватися з цапоновими ґрунтами. Плівка стійка до впливу погодних умов – не тріскається і не відшаровується. Лак не має запаху та повністю безпечний при нанесенні, а також після висихання. Не рекомендується використовувати самостійно у місцях з інтенсивною експлуатацією. Металеві лаки від Borma Wachs славляться простотою в нанесенні. Завдяки унікальним властивостям дозволяє надати неймовірний декоративний ефект золотіння на будь-яких виробах, навіть якщо матеріал застосовуватиметься без навичок високого рівня нанесення.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: на маркуванні
Запах: відсутня
Розчинник: вода

Особливості:
Ексклюзивний декоративний ефект
Всі переваги водного продукту
Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь
Просте застосування
Можливість застосовувати самостійно
Поєднується з багатьма продуктами з лінійки Borma Wachs

Підготовка:
Рекомендується наносити на очищену поверхню від пилу.
Температура повітря має становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість – від 45 до 80%. Ідеальні умови – температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря – від 45 до 65%.

Використання:
Оздоблення меблів, рамок, предметів; поверхні без експлуатації, деревина, гіпс, пластикові матеріали, скло, метал, штукатурка та камінь, з належним базовим покриттям. Готовий до використання продукт. Розведення водою (5-10%). Видалення залишків за допомогою скипидару або оригінального засобу Solvoil.
Очистіть поверхню, що обробляється.
Засіб можна наносити пензлем та спреєм. Велика однорідність досягається нанесенням розпилювача.

Нанесення пензлем / валиком
Рекомендується для невеликих декорацій та деталей. Щоб нанести рівномірний шар, уникайте накладання шарів.

Нанесення спреєм
Рекомендується для максимальної однорідності та великих поверхонь. Нанесіть відповідну кількість в один або кілька шарів відповідно до бажаного кінцевого ефекту.

Зачекайте, поки він повністю висохне (5-6 годин), перш ніж продовжувати наступні кроки.
Після повного висихання можна нанести фінішне покриття або виконати антикварну обробку абразивними матеріалами.

Час висихання:
Час висихання на відлип: 60-80 хвилин (20°С)
Сушіння між шарами: 4 - 6 годин
Повна полімеризація: 21-30 діб

Витрата:
Складає 10-12 м²/л на один шар.
Залежатиме від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатися +/- 30%.

Технічні рекомендації:
Продукт добре перемішайте до та під час використання: дисперсні металеві порошки, як правило, осідають завдяки їхній вазі. Щоб отримати правильне сушіння, нанесіть рівномірний шар. Поверхня повинна бути рівною, чистою, без олій, мастил, восків, силіконів та старих лаків. Пористі поверхні мають бути ґрунтовані. Ґрунт не повинен містити силіконових добавок. Рекомендуємо застосовувати спеціальні ізолятори для золочення. Металеві поверхні мають бути покриті антикорозійною ґрунтовкою, на кольорових металах застосовувати спеціальний цапоновий лак. Має чудову адгезію до лаків на основі акрилу, поліуретану, нітроцелюлози. Рекомендується використовувати ґрунт на дуже пористих та абсорбуючих матеріалах, щоб ефект блиску не був втрачений. Не рекомендується наносити під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях або при використанні на відкритому повітрі, під час несприятливих погодних умов (дощ, вітер, сніг і т.д.). Завжди проводьте попередній тест. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час та після нанесення для кращого висихання. Порошки металів піддаються окисленню як усередині контейнера, так і після їх застосування: це природне явище, пов'язане з походженням сировини, яке зазвичай не порушує властивості продукту. Покрита поверхня вимагає м'якого очищення без агресивних речовин.

Догляд:
Є самостійне покриття і може застосовуватися без додаткових покриттів. У ділянках з інтенсивною експлуатацією рекомендується наносити 1K ZAPON LACK або ZAPON 2K - вони додадуть значної міцності та підвищать експлуатаційні характеристики. Для щоденного догляду рекомендується використовувати Furniture Neutral Detergent – це засіб на основі цитрусових, який дбайливо очищає та не шкодить покриттю, має нейтральний Ph. Для періодичного догляду та оновлення покриття використовується Mobilcera.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному місці, що добре провітрюється; тримати контейнер закритий, коли використовується. Рекомендуємо зберігати далеко від джерел тепла, відкритого вогню та інших джерел займання. Час зберігання продукту 12 місяців з дати виробництва.

УВАГА:
Перед використанням прочитайте паспорт безпеки. Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Продукт професійного використання. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для бетону, Для золочення, Для металу, Для внутрішнього покриття дерева
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 3 лет
Опис 90 глос
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Рідка поталь для екстер'єру NATURAQUA GOLD LACK
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!