NATURAQUA HOLZFARBE універсальна морилка на водній основі

Артикул
NAT3000XX
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 654,16 грн
Огляд

Ідеальний барвник для тонування непокритих дерев'яних поверхонь, експлуатованих всередині приміщень. Розчин може бути розведений будь-яким розчинником: спиртом, ацетоном або водою. Максимально в співвідношенні 1:6. Можна тонувати практично всі наші продукти.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Спеціальний рідкий матеріал на водній основі з високою міцністю і світлостійкістю, який використовується для фарбування безпосередньо сирої деревини, а також для фарбування базових або фінішних покриттів асортименту NATURAQUA. Завдяки своїй особливій формулі матеріал може бути використаний як для внутрішніх робіт, так і зовнішніх проектів, зберігаючи хорошу яскравість кольору до максимально пропорційного розведення 1:1. Готовий до використання, можна розбавляти водою, спиртом, ацетоном та іншими полярними розчинниками, після висихання можна покрити будь-яким типом лаку на водній основі, на основі розріджувача або поліуретану.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для садових меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Фасадні фарби, Фарби для садових меблів, Фарби для дерев'яних меблів, Фарба для дерев'яних стін і стелі
Концентрат 1:1
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:NATURAQUA HOLZFARBE універсальна морилка на водній основі
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!