Однокомпонентний MS клей для паркету Parketolit E66

Артикул
E66
У наявності
4889,40  грн
Огляд

PARKETOLIT E66 - однокомпонентний тиксотропний реактивний клей з нейтральним запахом, без розчинників згідно EMICODE EC1 PLUS, для укладання всіх типів дерев’яних підлог на будь-яких підлогах. Клей твердне за допомогою реакції з вологою. Шов зберігає постійну еластичність. Придатний для застосування на теплих підлогах.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: світло-рожевий

Запах: нейтральний

В'язкість (20С, Brookfield, А + B): пастоподібний, тиксотропні клеї

Відповідає стандартам: м’який клей згідно EN14293: 2006 та еластичний клей відповідно до вимог ISO 17178: 2013 для укладання паркетної підлоги.

 

Особливості:

• Однокомпонентний клей, готовий до використання, максимальна експлуатація

• Відмінна адгезія всіх видів паркету на будь-якій поверхні, також без використання грунту,

• Легко наносити,

• Тривалий час роботи,

• EMICODE EC1 PLUS - дуже низький рівень викидів, нейтральний запах, без небезпечних міток,

• Легко чистити залишки клею

• на 20% менше споживання порівняно з двокомпонентними клеями,

• Постійно еластичний клей дозволяє природним чином адаптувати дерев'яну підлогу до умов навколишнього середовища та покращує звукоізоляцію підлог

 

Підготовка та покриття:

Основа повинна бути сухою, рівною і твердою. Перед початком роботи поверхню необхідно очистити від пилу, залишків полірувальних засобів і плям. На чутливу поверхню, спочатку, слід нанести грунт Parketolit PR15, на поверхню з підвищеним вмістом вологи, від 2 до 4CM%, слід нанести грунт спеціального призначення Parketolit PR51 або Parketolit PR50, або ж нанести шар клею так, щоб він повністю покривав всю поверхню. Не рекомендується використання інших невипробуваних попередніх покриттів. Зубчастим шпателем рівномірно нанести клей на поверхню. Шар нанесеного клею не повинен перевищувати можливості укладання паркету протягом відкритого часу. Паркет укладати натисканням або ж легкими ударами, які не видавлюють залишків клею з зазорів. Надлишки клею видалити свіжими, не допускаючи затвердіння, очищувачем Clean. Подальша обробка паркету (шліфування і покриття лаком) можлива після закінчення 24 - 48 годин, в залежності від умов в приміщенні і витрати клею. Остаточне затвердіння клейового з'єднання настає по закінченню декількох днів.

 

Оптимальні умови роботи: температура в приміщенні: 20-25C (допустимо 15-25°C) Відносна вологість повітря в приміщенні: 50-65% (допустимо 40 - 65%) Вологість цементної стяжки: макс. 3% по гравіметричного методу мaкс. 2% по КАРБІДНОМУ (CM) методу. Вологість цементної поверхні з підігрівом: макс. 1,7% по КАРБІДНОМУ (CM) методу. Вологість дерев'яної основи і паркету: 8 - 12% (кондиціонування, з урахуванням середовища в приміщенні).

 

Чистку залишків клею найкраще проводити, поки клей ще не висох / не затвердів: 1. Незатверділий клей необхідно відразу механічно видалити, за допомогою паперової серветки зі спиртом, при необхідності можна використовувати розчинник Мitosol S50. 2. Затверділий клей можна видалити механічно або використовувати розчинник Мitosol S50. Час життєдіяльності при 23°C і 50-65 % ВВВ: близько 60 хвилин (висока температура і висока відносна вологість повітря (ВВВ) прискорюють час затвердіння клею, при цьому скорочується його відкритий час. Низькі значення температури і ВВВ уповільнюють затвердіння клею і продовжують час життєдіяльності.

 

Використання:

Клей використовується для склеювання дерев'яних підлогових покриттів:

Багатошарові паркетні елементи, відповідно до EN 13489: 2003,

Масивні паркетні дощечки з виступами і / або пазами відповідно до EN 13226: 2009,

Мозаїчні паркетні елементи, відповідно до EN 13488 : 2003 ,

Масивний тонкий паркет, шириною до 110 мм, відповідно до EN 13227: 2003, масивні і комбіновані масивні дошки, шириною до 110 мм, відповідно до EN 13629: 2012 і EN 13990: 2004,

Паркет з масивного дерева (індустріальний паркет) - вертикальні ламелі, поперечні ламелі і модульні елементи, відповідно до EN 14761: 2006 + A1: 2008 року на поверхні будь-яких типів, включаючи пористі цементні, дерев'яні та ангідритні основи, а також на гладкі поверхні, такі як керамічна плитка, мармур і т.п. Клей підходить в тому числі і для укладання паркету на цементні поверхні з підвищеним вмістом вологи без попереднього нанесення грунтовки. Підходить також для укладання на поверхні з обігрівом. Може застосовуватися для приклеювання дерев'яних сходів, керамічної плитки і гуми.

 

Час висихання:

Повна сушка – 48 год Витрата: зубчастий шпатель B3 700 - 800 г / м2 зубчастий шпатель B11 (23/48) 800 - 1200 г / м2.

 

Зберігання:

Клей зберігається в закритій упаковці виробника (2 алюмінієвих пакета по 7 кг в пластмасовому відрі) при температурі від 5 до 25С. Захищати від проникнення вологи і води. Термін придатності 1 рік за умови правильного зберігання.

 

Важливо:

Інформація про виробі і вказівки по застосуванню складені на основі досвіду роботи, лабораторних досліджень і випробувань, проведених на фірмі-виробнику. Фірма- виробник гарантує високу якість виробів і відповідність хіміко-технічних характеристик з даними в технічній специфікації. Співробітники технічного відділу готові відповісти на питання користувача і надати допомогу при роботі з клеєм. Перед застосуванням клею рекомендується провести пробне склеювання. Пробне склеювання необхідно провести в разі замінені матеріалу або фірми-виробника. Фірма-виробник не несе відповідальності за незадовільну якість склеювання, якщо при роботі з виробом не була дотримана інструкція із застосування або ж застосовувалися вироби різних фірм-виробників

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Фасовка 14кг
Водостійкість Ні
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для ремонту будинку, Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 1 кг/м²
Концентрат Да
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Однокомпонентний MS клей для паркету Parketolit E66
Ваш Рейтинг