Олівець для реставрації лакового покриття LAMINATE STICK

Артикул
1975ХХ
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 220,00 грн
Огляд

За допомогою LAMINATE STICK можна швидко усунути всі лаковані, кородовані, відколоті або подряпані дефекти деревини. Якщо колір не ідеально відповідає бажаному, можна додати і змішати між собою різні тони. Відновлені деталі з часом не псуються та зберігають консистенцію та колір. Виріб можна покрити лаком. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: твердий
Колір: відповідає етикетці
Запах: легкий
Точка плавлення: приблизно 80°C
Точка затвердіння: 66-71°C
Сухий залишок: 100%

Підготовка:
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і, отже, правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Використання:
За допомогою невеликого зубила або викрутки видаліть усю відколену деревину з ділянки, яку потрібно обробити. Щоб усунути недоліки, повністю покрийте виріб.
• Щоб усунути дрібний дефект, витисніть на виріб безпосередньо в отвір та вирівняйте за допомогою шпателя. Очистіть деревину від зайвого матеріалу сталевою ватою.
• Щоб повернути меблям ідеальний гладкий блиск, підфарбуйте поверхню Touch Up, наносячи його пензлем або аерометодом. При необхідності знову покрийте лаком або підфарбуйте.


Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.


Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.
Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.


Важливо:
Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.
Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для реставрації, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Догляд за дерев'яною і садової меблями
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Олівець для реставрації лакового покриття LAMINATE STICK
Ваш Рейтинг