Затверджувач для масла Oil Hardener

Артикул
CO01510
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1064,40  грн
Огляд

Спеціальна добавка для регулювання швидкості висихання олій із серії Borma Wachs. Продукт тільки для професійного використання. Якщо висихання олії порушено атмосферними причинами (низька вентиляція, висока вологість) або високим відсотком барвника (від 25% вище), за допомогою затверджувача  можна уникнути збільшення часу висихання масел. Затверджувач рекомендується використовувати у складних роботах з деревом – за умов високої вологості або з деревом екзотичних порід. Деревина екзотичних південних порід містить пігменти у високій концентрації, що призводить до розведення олії та її нерівномірного довгого висихання. Затверджувач HARDENER FOR OILS дозволяє запобігти цьому процесу, роблячи більш передбачуваною та простою роботу з маслом.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Фізичний стан рідкий

Колір фіолетовий

Запах типовий

Інтервал кипіння. 161-198 °C

Точка займистості. 23 ≤ T ≤ 60 °C.

Щільність: 0,85 Kg/l

Розчинність Solubile in solvente

Температура самозаймання. >230 °C.

В'язкість 9"±1 (Форд чашка 4, 20°С)

Особливості:

Зменшує час висихання

Для професійного використання

Підготовка:

Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %. Для затверджувача рекомендується використовувати паличку та розмішувати до повного розчинення в олії.

Для роботи з затверджувачем рекомендується дотримуватись деяких правил. Насамперед, необхідно забезпечити рівномірне змішування затверджувача з маслом. В іншому випадку загусання може пройти нерівномірно, що в результаті призведе до погіршення зовнішнього вигляду поверхні (якщо суміш не розмішати висихання буде нерівномірним - будуть місця блиску та липкі місця).

Використання:

За потреби додайте в олію від 3% до 10% , потім перемішайте і розподіліть масло відповідно до звичайних методів застосування. Додавання затверджувача не змінює колір масла.

Для роботи з затверджувачем рекомендується дотримуватись деяких правил. Насамперед, необхідно забезпечити рівномірне змішування затверджувача з маслом. В іншому випадку загусання може пройти нерівномірно, що в результаті призведе до погіршення зовнішнього вигляду поверхні (якщо суміш не розмішати висихання буде нерівномірним - будуть місця блиску та липкі місця). Для затверджувача рекомендується використовувати паличку та розмішувати до повного розчинення в олії.

Час висихання:

Прискорює час висихання

Розхід:

Згідно рекомендацій обраного продукту.

Догляд:

Приступати до очищення поверхні можна не раніше ніж через 14 днів. Рекомендуємо застосовувати Parquet Cleaner, Wax&Clean та Cleaner. Всі засоби мають нейтральний Ph, а також здатні продовжувати термін експлуатації поверхні. Зношені покриття рекомендується відшліфувати і приступити до повторного нанесення згідно рекомендацій вище.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується . Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Ні
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для садових меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата Н\Д
Концентрат Да
Срок хранения 5 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Затверджувач для масла Oil Hardener
Ваш Рейтинг