• Sale

Паяльник акумуляторний NOVORYT NOVO-200

Артикул
150.040
У наявності
Спеціальна ціна 3384,00  грн Звичайна ціна 4653,00  грн
Огляд

Паяльник акумуляторний, використовується для максимально безпечної роботи зі шпаклівкою-розплавом, реставраційними восками. З його допомогою також зручно змішувати кілька кольорів воскових матеріалів. Робоча температура регулюється шляхом утримання/відпускання кнопки включення нагріву.

Зручна голка-насадка з регульованим положенням дозволяє реставрувати як тонкі подряпини, так і дірки або отвори. Робоча температура набирається лише за кілька секунд. Ергономічний дизайн, дуже легкий, вмонтований ліхтарик дозволяє ефективно застосовувати інструмент навіть при відсутності світла.

Паяльник має вбудований літієвий акумулятор і зарядну станцію. Заряджання акумулятора можна здійснювати як від високовольтної мережі, так і через роз'єм USB. Поставляється в комплекті із зарядним пристроєм та кабелем USB. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Властивості:
Напруга: 3,7V
Потужність: 6W
Температура жала: 100-1200С

Особливості:
Зручно лежить у руці
Заряджається від мережі 220v, через USB-порт
Надійний акумулятор великої потужності
Безпека в експлуатації (не використовується вогонь)

Підготовка:
Жало перед застосуванням необхідно очистити та знежирити (механічно залишки зняти за допомогою металевої вати). В холодну пору потрібно акліматизувати паяльник та віск до кімнатної температури.

Використання:
Підключіть паяльник до відповідного джерела електроенергії. Розплавте потрібну кількість воску та реставруйте ушкодження, при потребі змішуйте декілька кольорів для отримання потрібного відтінку. Після використання залиште охолоджуватися на відкритому повітрі.
Увага. Неправильне використання може викликати сильні опіки.
З міркувань безпеки, не можна ремонтувати паяльник Novoryt Novo-200 самостійно, зверніться в сервісний центр. Перш ніж нагрівати паяльник, переконайтесь, що всі легкозаймисті предмети, рідина та газ недоступні. Не залишайте паяльник без нагляду.

Зберігання:
Інструмент зберігайте чистим та подалі від вологи.

Важливо:
Неправильне використання може спричинити серйозні опіки.
З міркувань безпеки, забороняється втручатися в паяльник. Неправильне використання може бути дуже небезпечним. Виключається використання для роботи з металевими припоями.

Додатково
Тип покриття Для реставрації
Manufacturer Novoryt
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Паяльник акумуляторний NOVORYT NOVO-200
Ваш Рейтинг