Видео огляд

Однокомпонентний поліуретановий ґрунт Parketolit PR51 (5 кг)

Артикул
61781101047-5кг
У наявності
5060,00  грн
Огляд

PARKETOLIT PR51 – поліуретановий грунт, що не має запаху та не містить розчинників. Підходить для відновлення та з'єднання пористих, вологих та запилених поверхонь. Зміцнює поверхні, оброблені самовирівнюючими сумішами.  Процес полімеризації викликається водою. Дозволяє швидко встановлювати підлоги, додає міцності бракованим а також слабким стяжкам. Зв’язує пил та ізолює надлишкову вологу в стяжці (до 4%). Рекомендуємо застосовувати на підлоги з підігрівом. Може також використовуватися для блокування залишків вологи під підлогою.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: коричневий

Запах: відсутній

Розчинник: немає

 

Особливості:

 • Швидко сохне: грунтовка дозволяє встановлювати підлогу вже через 45 - 90 хвилин після нанесення
 • Зміцнює стяжку
 • Відмінне проникнення у покриття з поганою пористістю
 • Готовий до використання продукт
 • Ізолює надлишкову вологу в стяжці

 

Підготовка та покриття:

Наносити на очищену та обезжирену поверхню (видалити попередні покриття). Перед застосуванням вимірюйте вміст залишкової вологи та ступінь поглинання підлоги з допомогою водного тесту. Залишковий вміст вологи не повинен бути вище 4 СМ%. Поверхня повинна бути достатньо пористою, щоб забезпечити хорошу адгезію грунту, який реагує з вологою.

Нанесіть грунтовку валиком в кількості, яка повністю проникне в підлогу.

Склеювання потрібно робити негайно, відразу після висихання грунту. Посипте останній шар ще свіжої ґрунтівки сухим піском (з розміром часток прибл. 1 мм макс.) -  це  забезпечить кращу адгезію поверхні до клею у випадку неможливості приклеювання в перші 48 годин після висихання. Після затвердіння необхідно видалити зайвий пісок. Залишки ще свіжої грунтовки можна змити за допомогою Mitosol S50.

Додаткове застосування: у разі  якщо паркет старий, розсохся, погано змонтований (або клей втратив свої властивості з часом) – рекомендуємо до використання Parketolit PR51. Потрібно залити проблемну ділянку поверхні грунтом, ретельно заповнити всі тріщини та шви. Продукт зафіксує ненадійно змонтовані елементи та допоможе реставрувати старі підлогові покритя. Наступного дня можна  приступати до класичної обробки (шліфування, покриття поверхні).

 

Використання:

1. Зміцнення запилених  та крихких поверхонь.

2. Вирівнює поглинання занадто пористих підлог.

3. Просочення підлог з підігрівом із вмістом залишкової вологи до 3 СМ%.

4. Використання в якості водного бар’єру для цементних підлог із залишковою вологістю до 4 см%.

5. Ремонт старої поверхні паркету без зняття паркету – зміцнення з’єднання.

6. Зміцнення після заливки вирівнюючих сумішей.

 

Час висихання:

 1 шар - для зміцнення крихкої та пористої поверхні , а також вирівняної розчинами.

Орієнтовний час висихання при 20 ° C і 50 - 65% RAH становить від 45 до 90 хвилин до максимум 12 годин.

2- й шар грунтовки для просочення мокрих цементних підлог із залишковою вологістю до 4 см%.  Орієнтовний час висихання при 20 ° C і 50 - 65% RAH становить 12 годин.

Час висихання залежить від кількості розкиду, вентиляції в приміщенні, температури, вологості повітря та пористості поверхні, а також від кількості нанесеного продукту.

 

Витрата:

зміцнення поверхні 70 - 200 мл / м 2 в залежності від пористості

захист від вологи: вологі підлоги 140 - 270 мл / м 2

 

Зберігання:

Зберігайте продукт, запечатаний в оригінальній ємності, в сухому місці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Продукт дуже чутливий до вологи. Термін зберігання при правильних умовах - 12 місяців. Завжди акуратно закривайте банку після використання і ніколи не заливайте назад будь-який невикористаний продукт

 

Важливо:

Не застосовувати ґрунтовку при температурі нижче + 10 ° C. Після використання Parketolit PR52 можна використовувати лише реактивні клеї: Parketolit 1549, Parketolit 1550, Parketolit E60 або Parketolit E65. Не використовуйте дисперсійний клей і не застосовуйте вирівнюючі розчини.

Наведена тут інформація, особливо рекомендації щодо використання та застосування нашої продукції, ґрунтуються на наших знаннях, результатах лабораторних тестів та практичному досвіді, набутому на сьогоднішній день.

Ми гарантуємо постійну якість нашої продукції відповідно до наших технічних умов. Технічна порада нашого відділу додатків доступна без зобов'язання. Це не звільняє покупця від тестування нашої продукції на власну відповідальність стосовно її придатності до передбачуваного застосування та процесу подання заявки. Таку оцінку слід повторити, якщо матеріали будь-яким чином змінені або придбані з іншого джерела. Ми не несемо жодної відповідальності щодо вище наведеної інформації або стосовно будь-яких усних рекомендацій, оскільки різні матеріали використовуються разом із нашою продукцією, а також різні умови праці поза нашим контролем

 

Додатково
Цвет Brown
Фасовка
Тип покриття Просочення для деревини
Витрата 150 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Опис епоксидної смоли 100гр: 60гр
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Однокомпонентний поліуретановий ґрунт Parketolit PR51 (5 кг)
Ваш Рейтинг