Поліуретановий клей 2К MITOPUR A+B

Артикул
61631103089
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1012,00  грн
Огляд

MITOPUR A + B — двокомпонентний поліуретановий клей без розчинників. Клей використовується для будівництва та ремонту човнів і вітрильників, для склеювання різних матеріалів в автомобільній промисловості, деревообробній галузі і для дрібного ремонту в господарстві. Може використовуватися для склеювання металів, синтетичних смол (крім поліетилену, поліпропілену та тефлону), кераміки, дерева, скла, цементу, паперу тощо. На зазначені матеріали можна клеїти ізоляційні панелі зі скла, вовни, полістиролу та спіненого поліуретану. З'єднання характеризується екстримальною міцністю та винятковою стійкістю до води, хімікатів і температур від - 400C до + 800C.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:

Фізичний стан: рідина

Колір: Mitopur A: жовтуватий, прозорий
           Mitopur B: коричневий

В'язкість (ISO 2555-Brookfield RVT):

- компонент A 18000 - 28000 mPa s (при 23°C, шпиндель 6/50 об/хв)

- компонент B 100 - 400 mPa s (при 23°C, шпиндель 2/50 об/хв

Співвідношення  змішування:

Mitopur A: Mitopur B = 81,5 : 18,5

Особливості:

Дуже міцне з’єднання

Зберігає еластичність

Адгезія до синтетичних основ

Підготовка та покриття:

Поверхні для склеювання повинні бути сухими, чистими та очищеними від жиру та пилу. Рекомендується шліфування дуже гладких поверхонь. Алюмінієві поверхні слід обробити хімічно. Приготування клею Перед застосуванням компонент А слід добре перемішати. Обидва компоненти слід дозувати в правильному співвідношенні та змішати в однорідну суміш. Кількість приготовленого клею повинна відповідати витраті протягом терміну придатності клею. Для склеювання деревини необхідно покрити дерев’яну поверхню компонентом B за 24-48 годин до склеювання. Нанесення та витрата клею. Клей можна нанести з одного боку зубчастим шпателем. Витрата клею становить 400 – 1000 г/м2 залежно від шорсткості та пористості склеюваних поверхонь. Життєздатність клею для кількості 1,25 кг суміші (1 кг А + 0,25 кг Б), обидва компоненти при 23° C, становить приблизно 45-60 хвилин. Життєздатність залежить від навколишньої температури, температури обох компонентів і кількості клею для змішування. Нижчі температури та менші кількості клею для змішування подовжують придатність. Час пресування: Під час склеювання двох частин достатнім є тиск, який змушує їх з’єднатися. Затвердіння клею і час пресування можна скоротити нагріванням, але не вище 60°C. Не клеїти при температурах нижче +15°C.

Використання:

частини під тиском на 24 години при кімнатній температурі. Остаточна твердість шва досягається через 7 днів при кімнатній температурі. Вищі температури скорочують час твердіння, нижчі температури подовжують час твердіння. Не рекомендуємо клеїти при температурі нижче + 15°C. Затверділі реактивні клеї хімічно дуже стійкі, тому очищати інструменти від залишків клею дуже важко. Очищення легше, коли клей ще не затвердів. Ще рідкий незатверділий клей можна видалити механічним способом папером або ганчіркою, змоченою розчинником Mitosol S50. Частини, які важко очистити, можна очистити, змочивши в розчиннику. Перед використанням рекомендується протестувати розчинник для очищення Mitosol S50.

Час висихання:

Затвердіння клею і час пресування можна скоротити нагріванням, але не вище 60°C. Не клеїти при температурах нижче +15°C.

Мінімальний час пресування (залізні плити/мінеральна вата):

20° - 300 хвилин

45° - 85 хвилин

60° -  40 хвилин

Витрата:

0,4 – 0,6 кг/м2 на гладких поверхнях

0,6 – 1 кг/м2 на шорстких поверхнях

Зберігання:

У добре закритій оригінальній упаковці у прохолодному та сухому місці при температурі від +5°C до +25°C триватиме не менше 18 місяців. Берегти від вологи.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Тип покриття Для реставрації
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Поліуретановий клей 2К MITOPUR A+B
Ваш Рейтинг