Ретушуючі маркер з морилкою - PROFIX

Артикул
0800
У наявності
401,69 грн
Огляд

BORMA PROFIX - це ідеальне рішення для ремонту будь-якої деревної поверхні. Він простий у нанесенні та має миттєвий ефект, дозволяючи виконувати будь-які інші роботи. Більше десять кольорів для покриття поверхні. Не містить толуолу та ксилолу.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: відповідно до маркування
Запах: характерний
Липкість при 20°C: 20-4 мПа с
Сухий залишок: 13%
Розчинність у воді: частково розчинний
рН: 3,0 - 5,0
Точка займання: > 60°C
Щільність: 0,808 кг/л
В'язкість: > 20,5 мм2/с (40°C)


Особливості:
Стержень полегшує нанесення
Швидко сохне
Сумісний зі всіма продуктами від Borma

Підготовка:
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Для кращого зчеплення та якісного результату, видаліть пил та бруд з поверхні, яку потрібно оброблювати. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.


Використання:
Нанесіть морилку по текстурі деревини. Для більш яскравого відтінку повторіть цю процедуру. Будь-який можливий надлишок можна легко усунути за допомогою м’якої тканини. Після висихання можна проводити будь-які інші подальші роботи. Після використання щільно закрити.


Час висихання:
Повне висихання: 5 хвилин


Розхід:
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись.

Догляд:
Після висихання можна покривати фінішним покриттям.
Після усунення всіх недоліків рекомендуємо очистити поверхню меблів Furniture Neutral Detergent або Furniture Cleaner. Для покращення стану меблів рекомендуємо засіб Mobilcera, регенерує меблі завдяки своїм гігієнічним та дезінфікуючим властивостям і захищає від засолення, запобігаючи цвілі.

Зберігання:
Зберігати упаковки добре закритими, у сухому та провітрюваному приміщенні, можливо, при температурі не менше 5°C і максимум 30°C, а також подалі від полум’я та іскор. Уникайте будь-якого накопичення електростатичних навантажень. Термін придатності 3 роки.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Віск для дерев'яних меблів і садових меблів
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Ретушуючі маркер з морилкою - PROFIX
Ваш Рейтинг