Рідкий віск для Теракоти LIQUID WAX FOR COTTO FIORENTINO

Артикул
0671
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 744,19 грн
Огляд

LIQUID WAX FOR COTTO FIORENTINO на водній основі - це продукт найвищої якості, з чудовими криючими властивостями, повністю безпечний для навколишнього середовища. Сучасна формула, що самополірується, має високий вміст полімерів, які закривають пори, роблячи поверхню водонепроникною. Засіб прекрасно підходить для домашнього застосування та комерційного вжитку, поверхні зберігають чистоту довше а забруднення видаляти значно простіше. Віск підкреслює та максимально проявляє красу та натуральність виробів з кераміки, не потребує навиків та спеціальних інструментів.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: біло-сірий

Запах: без запаху

Діюча речовина: 15%

Ph: 7.5

Біорозкладність: 90%

Точка горючості: > 60°C

Густина: 1,360 кг/л

Розчинність: розчинний у воді

 

Особливості:

Простий у застосуванні

Натуральний склад

Економна витрата

Підготовка:

Перед використанням добре перемішайте.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і  правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

У разі необробленої поверхні , при необхідності спочатку почніть з якісного очищення соляною кислотою або засобом для видалення накипу. Поверхню потрібно очистити від бруду, слідів жиру.

Використання:

Якщо поверхня вже оброблялась засобом, просто нанесіть на неї рівну кількість воску, залишки що не ввібралися видалити ганчіркою і залиште висохнути.

Після очищення соляною кислотою або засобом для видалення накипу перейдіть до нанесення звичайної кількості воску. Залиште віск висохнути принаймні на годину, а при необхідності повторіть операцію.

Час висихання:

Висихання: 1 година.

 

Розхід:

40 м2/л буде залежати від підготовки поверхні, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Цей засіб призначений для довгого поновлення Флорентійської Теракоти

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Рідкий віск для Теракоти LIQUID WAX FOR COTTO FIORENTINO
Ваш Рейтинг