Спеціальний розчинник для шелаку SHELLAC 100

Артикул
SHELLAC 100
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 351,44 грн
Огляд

Спеціальний розріджувач для шелаку з високою розчинною здатністю. Швидко висихає. Використовується при поліруванні деревини, зокрема при реставрації антикварних меблів, а також специфічний для розведення шелаку. Змішується з водою, ацетоном, ефіром тощо. Версія 100° - завдяки повністю нейтральному тону, ідеально підходить для отримання повністю прозорого покриття.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: рожевий (94 і 99) прозорий (100)

Запах: типовий

Щільність: 0,75-0,80 кг/л

рН. 5,5 – 6,5

Точка плавлення чи замерзання. -114 °C.

Початкова точка кипіння. >35 °C.

Точка займистості. < 23 °C.

Розчинність: розчинний

Температура самозаймання. 365 °C.

Підготовка:
Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:

Вибравши правильний шелак для бажаної обробки, розчиніть шелак в спирті, віддаючи перевагу версії 99°, у початковому співвідношенні 300 г/л. Через 24 години отриманий розчин фільтрують, а потім приступають до його нанесення як базового покриття. Для фінішної обробки початкову концентрацію продукту краще зменшити, додавши 200 гр. Шелаку 99° на кожні 100 гр. вихідного розчину. Таким чином виріб буде легше використовувати. У разі застосування засобу, налийте на поверхню кілька крапель BORMA BIO POLIEROIL, що дозволить використовувати засіб довше. Відтінки, які будуть помітні в кінці роботи, можна протерти за допомогою BORMA FINISHING SPIRIT.

Розхід:
200-300г/л

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується . Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.


Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Тип покриття Для ремонту будинку
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Спеціальний розчинник для шелаку SHELLAC 100
Ваш Рейтинг