Палички для ретушування SHELLAC STICK

Артикул
1300XX
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 124,79 грн
Огляд

Палички «Shellac» для невидимого ремонту та реставрації глянцевих поверхонь. Має достойну поверхневу стійкість і високу температуру плавлення. Ідеально підходить для ремонтних проектів, без демонтажу виробу. Продукт має виразний блиск та добре заповнює пошкодження а унікальний склад гарантує високі експлуатаційні характеристики відновлення поверхні. Світлостійкі кольори. Після висихання  не розтріскується, не просідає та може бути покрито лаком або фарбою. До складу входять виключно натуральні компоненти.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: твердий

Колір: відповідає маркуванню

Запах: без запаху

Точка плавлення:> 120°C

Точка займання:> 150°C

Сухий залишок: Близько 100%

Покриття лаком: бажано з лаками Nitro;

інші види потрібно попередньо протестувати.

рН: 11

 

Особливості:

Традиційна технологія

Високий глянець

Високий сухий залишок

 

 

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і, отже,  правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Перед нанесенням засобу ретельно очистіть ділянку. Для видалення жиру, воску та для покращення адгезії рекомендуємо застосовувати RADIKAL ABWACHSER.

Використання:

Нагрійте і розплавте виріб за допомогою нагрівача Borma. З допомогою інструменту заповніть пошкодження матеріалу, наносити матеріал дещо з надлишком адже деревина поглине частину його, також після охолодження можлива деформація реставрованої ділянки. Якщо пошкодження має рельеф рекомендуємо вручну кінчиком нагрівача заповнити нерівності для уникнення утворення пустот.

Коли продукт висохне, видаліть надлишки спеціальним шпателем (BORMA SPECIAL TOUCH UP) щоб вирівняти поверхню. При необхідності нанесіть додатковий шар або нанесіть лак (HOLZSPRAY).

Час висихання:

Робочий час (20°C): 5-10 хвилин

Повне висихання (20°C): 2-6 години

Розхід:

Буде залежати від підготовки поверхні, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Це самостійне покриття яке має високі експлуатаційні характеристики, не потребує особливого догляду.

Рекомендуємо доглядати за реставрованою повернею відштовхуючись від особливостей та рекомендацій матеріалу фінішного покриття.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Тип покриття Віск для дерев'яних меблів і садових меблів
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Палички для ретушування SHELLAC STICK
Ваш Рейтинг