Видео огляд

Зістарювання деревини (Античний дуб)- Holz Antix 2008

Артикул
3720
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 611,60 грн
Огляд

Holz Antix  2008 - це готовий до застосування засіб, який допомагає досягти ефекту старіння. При нанесенні на деревину, багату танином (наприклад, дуб), воно дозволяє легко створити ефект зістареної дерев'яної поверхні. При змішуванні з водорозчинними пастами (мають код COW00xxx), що входять до кольорованої системи, дозволяє отримати прекрасні відтінки на такій деревині як модрина.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Форма: рідина
Колір: прозорий (слід додавати морилки Borma на водній основі)
Запах: Без запаху
Рівень pH: 11
Початкова точка кипіння. >100 °C.
Точка займистості. >60 °C.
Розведення і очищення: вода
Щільність: 1.000кг/л

Особливості:
Дозволяє за декілька годин зістарити дерево
Кращий результат на дубі і модрині


Підготовка:
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%. Наносити на очищену та знежирену поверхню. Можна покривати лаковані та покриті маслом поверхні

Використання:
Нанесіть пензлем або розпилювачем на дерев'яну поверхню. Час сушіння матеріалу - 6-8 годин. Після висихання відшліфуйте зерном 220-240, потім рекомендується подальша обробка поверхні ЛФМ або маслом. Перед нанесенням фінішного покриття (воску або масла BORMA), переконайтеся що поверхня повністю суха. Зверніть увагу, що під час дії Holz Antix 2008 вигляд обробленої поверхні зміниться. Крім того, результат буде різним при роботі з різними породами деревини; це відбувається тому продукт імітує природній процес старіння.

Час висихання:
Час сушіння матеріалу - 6-8 годин.

Розхід:
1л/20м2

 

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримати контейнер закритим, коли він не використовується. Триматися подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:
Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.
Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для реставрації, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для дерев'яних вікон і дверей, Просочення для деревини, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 3 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Зістарювання деревини (Античний дуб)- Holz Antix 2008
Ваш Рейтинг