Sylaqua Home P-780 паркетний лак на водній основі

Артикул
P780
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 674,40 грн
Огляд

Поліуретан-акриловий багатоцільовий лак для підлоги на водній основі, який можна використовувати без грунту. Підходить як для дерев’яних, так і коркових підлог. Використовується на поверхнях з середнім навантаженням. Завдяки оптимальній формулі легко наноситься, швидко висихає і немає неприємного запаху. Покрита деревина не жовтіє і зберігає свій початковий відтінок. Завдяки своїй простоті в нанесенні, матеріал може застосовуватись для покриття не тільки паркету, але й меблів, сходів та дверей. Стійкий до побутових миючих засобів, стирання та ушкоджень.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: білуватий
Запах: відсутній
Розчинник: вода
Густина (при 20°C): 1,000 кг/л ± 0,03
Сухий залишок: 31,5 % ±1 (EN ISO 3251:2003)
В'язкість по Брукфілду: (50 об/хв, 200C): 430 cPs ± 100
Адгезія: CAT 0 ±1 (EN ISO 2409:1992)
Стирання по Таберу: (CS10, 1000 циклів, 1 кг) 100 мг

Особливості:
Самогрунтуючий продукт
При роботі не вимагає професіоналізму
Без запаху

Підготовка та покриття:
Поверхня має бути сухою і чистою без видимих пошкоджень, масляних плям та бруду. Продукт наноситься за допомогою валика, кисті, розпилювача. Температура повітря при нанесенні повинна бути в межах 15-300С. Деревина може бути забарвлена кольором.
Ретельно перемішати лак Р780 і додати 10% демінералізованої води для отримання бажаної в’язкості.  Почекати 15 хвилин для дегідратації. Після висихання продукту шліфування проводити абразивними матеріалами зернистістю Р220-280.

Використання:
Для нанесення використовувати валик з середньою товщиною ворсу 8-10 мм або пістолет з дюзою 1,8- 2,0 мм (1,2 безповітряна система) на паркетні підлоги, меблі. Рекомендуємо мінімум 3 шари з проміжною шліфовкою Р220-280. При нанесенні як грунт, валиком або кісточкою, рекомендуємо наносити вздовж структури деревини, щоб уникнути розводів та слідів.

Час висихання:
На дотик  – 0,45-1 година ( 100гр/м2)  при 230С
Час сушки до шліфування – 4-6 год
Повна полімеризація  – 14-21 доба

Витрата:
100-150г/м² (готового робочого розчину)

Зберігання:
12 міс. при температурі   не менше 5℃  і не вище 40℃ (при тривалому зберіганні необхідно ретельно перемішати продукт для однорідності).

Догляд та експлуатація:
Приступати до очищення поверхні можна не раніше ніж через 14 днів. Рекомендуємо застосовувати  Parquet Cleaner, Wax&Clean та Cleaner. Всі засоби мають нейтральний Ph, а також здатні продовжувати термін експлуатації поверхні. Зношені покриття рекомендується відшліфувати і приступити до повторного нанесення згідно рекомендацій вище.

Важливо:
Час висихання продукту залежить від вологості та температури. При збільшенні вологості або/та зменшенні температури - час висихання збільшується.
Ретельно вимішайте продукт перед початком застосування.
При тривалому нанесенні, продукт вимішуйте кожні 30 хвилин.
Використані ганчірки мають властивість самозаймання, завжди слід замочувати у воді.
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду.
Не допускати замерзання!

Додатково
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки
Manufacturer Sylac
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Sylaqua Home P-780 паркетний лак на водній основі
Ваш Рейтинг