Тикове масло для дерева, Teak oil

Артикул
0360
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 621,81 грн
Огляд

Teak Oil  –  готова до застосування суміш натуральних олій, підходить для всіх типів дерев'яних поверхонь внутрішнього і зовнішнього застосування. Матеріал добре просочується в деревину, надає поверхні вологовідштовхуючі властивості і захищає дерево від атмосферних чинників, грибків і комах. Оброблена маслом поверхня має приємний зовнішній вигляд. Підкреслює природний колір і натуральну красу деревини. Як і всі масла, матеріал піддається зносу і потребує періодичного поновлення, яке не вимагає додаткового шліфування. Збагачений відповідними ультрафіолетовими фільтрами і добавками проти вивітрювання та шкідливих речовин. Прекрасно поєднується з різними фінішними системами та може використовуватись як самосійний продукт. Може застосовуватись у вакуумних камерах для імпрегнації деревини. Завдяки простоті у використанні та можливості відновлювати без комплексної реставрації, матеріал прекрасно підходить для напівпрофесійного застосування, має найширший вжиток.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:

Група застосування: зовнішня
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: світло-червона
Запах: характерний
Розчинник: лінійка Borma Solvoil
Густина: 770
В’язкість: немає даних
Сухий залишок: 26 %
Твердість: немає даних
Вміст ЛОС: 576
Можливість колорування: так

Особливості:

Універсальний ґрунт ззовні та всередині приміщень.
Середній робочий час та відповідне висихання.
Потрібно враховувати, що суттєво змінює білі відтінки.
Поґрунтовану поверхню можна покривати практично будь-яким ЛФМ.
При дотримані нормовитрат набуває високого глянцю.
Простий та зручний у роботі.
Підходить для екзотичних порід та термодеревини.

Підготовка:

Для надійного проникнення, фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120. Також враховувати, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати рекомендований крок зерна. На смолянистих та екзотичних породах до нанесення слід приступати якомога швидше після шліфування.
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Рекомендовані умови - температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Використання:

Перед використанням перемішайте вміст банки.
Перший шар:
• Для грунтування - масло рівномірно розподіліть за допомогою щітки, спрею або валика по поверхні, попередньо очищеній від пилу і жиру. Залишки витирати не обов’язково, тонкий шар масла просочиться в деревину рівномірно. При роботі з дрібнопористою деревиною, перший шар можна розбавити Solvoil 06 або 04. Зачекайте 4-6 годин, поки поверхня висохне (в залежності від товщини шару і температури), проміжне шліфування поверхні зерном 220-240 рекомендується у випадку накладання наступних шарів плівкових матеріалів. Шліфування проводимо за структурою деревини легко і рівномірно.
• Для тонування: ретельно перемішайте суміш перед нанесенням (пігменти зазвичай осідають на дні банки). Щіткою або ганчіркою нанесіть матеріал на поверхню, дайте матеріалу поглинутись в поверхню 15-20 хв (якщо площина виробу більша, рекомендуємо додати 10-20% уповільнюючого розчинника Solvoil 06). Сухою ганчіркою або паперовим рушником видаліть залишки з поверхні. Сушка 6-8 годин. Проміжне шліфування перед наступним шаром непотрібне.

TEAK OIL - продукт з середньою відкритою витримкою та швидким висиханням, тому не рекомендуємо використовувати як основу для тонування на великих площинах для зовнішніх застосувань.

Другий шар (фінішний):
Видаліть ганчіркою пил з поверхні. Найкраще наносити матеріал з допомогою щітки або валиком. Рекомендуємо спочатку наносити матеріал впоперек волокон і відразу вздовж для рівномірного покриття пори. Валик з товщиною ворси 7-9 мм велюр або мохра. Забезпечте правильну сушку, подбайте про те, щоб шар не був надто товстим (правильне дозування важливе для рівномірного вигляду поверхні). Важливо: для рівномірного нанесення та розтікання матеріалу потрібно забезпечити сталі умови та попередити протяг, який може викликати дефекти на поверхні. Повна сушка займає 12-24 годин, максимальна твердість покриття через 48-72 годин. При потребі, обробку можна повторити – в результаті ми отримаємо більш стійку поверхню. Все використовуване обладнання легко промивається універсальним очисником «Clean».

Допускається класичне нанесення втиранням, але слід враховувати, що для надійної поверхні матеріалу потрібно нанести значно більше. Для декоративних елементів, які не очікують значного навантаження, наносьте 2-3 таких шари.

Час висихання:

Відкритий час: 15-20 хв.
Час між шарами: 4-8 (залежить від товщини шару, температури та вологості).
Повна полімеризація: 30-45 діб.

Витрата:

Як основа для ґрунтування-тонування 20 - 25м2/л.
Як фініш на один шар 12 - 15 м2/ л.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення, і може коливатись +/- 30%.

Догляд:

Тікове масло може застосовуватись як самостійний продукт, але слід враховувати, що це класичне масляне покриття, яке буде потребувати періодичного догляду та відновлення. Для продовження терміну експлуатації виробу, можна покривати додатковим захистом даний продукт. Для видалення бруду та обезпилення покриття рекомендуємо застосовувати «Deck Soap», «Furniture Detragente» – ці матеріали мають нейтральний Ph, тому не пошкоджують покриття. Для періодичного догляду та відновлення рекомендуємо використовувати «Оil Refresher» - цей матеріал збагачений УФ-фільтрами, живить та збагачує покриття.
До повної полімеризації покриття - не рекомендуємо використовувати засоби для догляду.

Зберігання:

Зберігати продукт необхідно в спеціальних приміщеннях при температурі від 5 ° С до 35 ° С. Після використання контейнер необхідно щільно закрити, не допускайте висихання продукту.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

EN-71-III*1 – це сертифікат відповідності EN 71-3. Безпека іграшок - Частина 3.
Датська лабораторія Eurofins підтвердила що масла Borma Wachs відповідають вимогам стандарту EN 71-III (відсутність тяжких металів) – що робить їх безпечними для здоров’я людини та придатним для покриття на дитячих іграшках та меблях.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних будинків і терас, Для термодерева, Для садових меблів, Для внутрішнього покриття дерева
Витрата 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Гарантия 2 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Тикове масло для дерева, Teak oil
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!