Віск для саун NATURAQUA SAUNA-WACHS

Артикул
NAT3361
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 704,00 грн
Огляд

Покриття на водній основі на основі високоякісних восків і смол, специфічне для захисту всіх внутрішніх дерев'яних поверхонь парних саун (лавки, панелі, підлога, стелі). Прозорий, він не змінює тон деревини, надаючи приємний природний ефект і водостійкість. Кольорований, доступний у стандартних модних кольорах білого, сірого та чорного. Завдяки низькій в’язкості та проникності для водяної пари, продукт глибоко поглинається деревом, зберігаючи на поверхні природний шовковистий відтінок. Продукт також підходить для зовнішнього покриття; в цьому випадку для підвищення довговічності рекомендується покриття Naturaqua Top Gel.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: в наявності: прозорий, білий 60, сірий 9002, чорний 60

Запах: без запаху

Рівень блиску: 30% сатин матовий

 

Особливості:

Якщо продукт наноситься в надлишку, високий вміст воску може перетворити початковий колір в сірий і зробити поверхню жирною.

Чудово просочується в деревину

Підкреслює колір та структуру покритої поверхні

 

Підготовка:

Добре перемішати. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

Використання:

Готовий до використання, рекомендується наносити пензлем (тільки пензлик для першого шару), на чисті та сухі поверхні, в один або два шари. На зовнішні поверхні нанесіть щонайменше два шари з інтервалом 8 годин між одним і іншим. Загальний час висихання: 24 години. При необхідності злегка відшліфуйте поверхню перед другим шаром. Світлостійкі кольори. Підходить також для нанесення розпилювача. Для термообробленої деревини перевагу віддають кольоровому варіанту, ніж прозорому. Перед використанням прогрійте та провітріть приміщення.

 

Час висихання:

Відкритий час: 1 година

Між шарами: 8 години

Повне висихання: 24 години

 

Розхід:

10-12 м2/л

 

Догляд:

Ділянки з вираженим зношуванням треба очистити і повторно обробити, не рекомендується

допускати глибоке зношування (насичення водою деревини і наступне потемніння.)

 

Зберігання:

Зберігати ємності щільно закритими, у свіжому, добре провітрюваному приміщенні. Не зберігайте товар поблизу полум’я, джерел тепла чи джерел займання. Захистити матеріал від сонячного світла, оскільки воно може накопичувати електростатичні навантаження, які можуть викликати іскри. Уникайте контакту з вогнем під час зберігання та використання продукту. Термін зберігання продукту становить один рік з дати його виготовлення.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для сауни та лазні, басейну та інших вологих приміщень, Віск для вологих приміщень
Витрата 100-150 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Віск для саун NATURAQUA SAUNA-WACHS
Ваш Рейтинг