Екологічно чистий лак на водній основі для обробки меблів 1-2K NATURAQUA MOBILACK

Артикул
NAT4122
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 799,02 грн
Огляд

Це високоякісний матеріал з широким спектром призначення, характеризується легкістю в роботі та високими експлуатаційними характеристиками. Лак можна використовувати як однокомпонентний продукт або активувати за допомогою CATALYST 4100-2K у співвідношенні лак:каталізатор = 10 : 1. Не шкодить навколишньому середовищу та здоров’ю працівників, будучи на водній основі та практично не містить ЛОС. З MOBILACK можна отримати дуже високі рівні захисту від зношування та стирання для традиційних меблів, попередньо відшліфованих або тих, які підлягають реставрації. Висока продуктивність із зручністю використання однокомпонентної/каталізованої технології. Допускається багатошарове нанесення, самогрунтуючий продукт.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: напівпрозора білувата рідина

Запах:  без запаху

Співвідношення каталізу: A : B = 10 : 1

Щільність: 1,0 г/см3

В'язкість (чашка Форда№4): 24 сек

Табер тест (CS 10, 1 kg, 1000 rpm): -30mg

Еластична твердість: 62 osc

Блиск:

0/5 - Повністю матовий

10/20 - Глибоко матовий

30/40 - Матовий

50/60 - Півглянцевий

80/90 - Глянцевий

 

 

Особливості:

Самогрунт

Стійкість двокомпонентного продукту

 

Низька степінь пожовтіння

Підготовка:

При необхідності відшліфуйте меблі, щоб отримати гладку і чисту поверхню, очищену від масла, жиру, воску, силікону та старих лаків. Нанесіть NATURA HOLZMASSE BASE, щоб заповнити тріщини та нерівності, вирівняти поверхню та зменшити поглинаючу здатність. Через 1-2 години відшліфуйте абразивним папером Р150-180. Перед нанесенням лаку обережно видаліть пил і очистіть за допомогою тканини. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Нанесіть валиком MOBILACK в два або три шари (80-100 мл/м² кожен), залежно від кінцевого бажаного відтінку:

Однокомпонентний - нанесіть засіб, потім через 12 годин відшліфуйте абразивним папером Р220-Р280, обережно видаліть весь пил і протріть антистатичною тканиною. Потім нанесіть другий шар MOBILACK. Третій шар аналогічно.

 

Двокомпонентний – змішати лак і CATALYST 4100-2K у співвідношенні 10:1, добре перемішати, потім додати 5-10% води (можна демінералізованої) і знову перемішати. Через 10 хвилин нанесіть засіб, потім почекайте 12 годин і відшліфуйте абразивним папером Р220-Р280, обережно видаліть весь пил і протріть антистатичною тканиною. Потім нанесіть другий шар MOBILACK. Третій шар аналогічно.

 

Для нанесення аерометодом – рекомендована дюза 1,8-2, тиск 2-4 бар.

 

 

 

Час висихання:

Час життя суміші: 2-4 години

Час на відлип: ≈ 30 хв

Час між шарами: 6-12 годин

Повна полімеризація: 7-10 днів

 

Розхід:

Як грунт 8-10 м2

10-12 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Оброблені меблі необхідно періодично відновлювати. Використовуйте засіб для очищення поверхні FURNITURE NEUTRAL DETERGENT, а для періодичного та позачергового догляду використовуйте RESTORING OIL FOR FURNITURE, залежно від умов використання.

Зберігання:

Зберігати в  прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для ремонту будинку, Для внутрішнього покриття дерева
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Екологічно чистий лак на водній основі для обробки меблів 1-2K NATURAQUA MOBILACK
Ваш Рейтинг