Засіб для зістарювання деревини ( Античний дуб) HOLZ ANTIX 2010

Артикул
3724
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 466,57 грн
Огляд

Holz Antix 2010 — це готовий до використання  засіб на водній основці зі спеціальною здатністю до зістарювання деревини. Ідеально підходить для дуба, дозволяє легко створювати унікальні вінтажні ефекти з особливими сірими відтінками. Для перевірки кінцевого результату бажано провести попередні тести. Нанесіть продукт пензлем на необроблену деревину і дайте висохнути протягом 6/8 годин, потім приступіть до шліфування і нарешті пофарбуйте або обробіть поверхню оліями з асортименту Borma. Перед будь-якою обробкою переконайтеся, що поверхня повністю висохла.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Фізичний стан рідкий
Колір: жовтий
Запах: без запаху
Точка займистості. > 60 °C
Щільність. 1,002 кг/л

Розведення та очищення: вода

Особливості:

Дозволяє за кілька годин зістарити дерево

Найкращий результат на дубі та модрині

Підготовка:

Перед використанням добре струсіть. Ідеальні умови – температура від 16 ° C до 25 ° C, відносна вологість повітря – від 45 до 65%. Наносити на очищену та знежирену поверхню. Можна покривати лаковані та покриті маслом поверхні.

Використання:

Нанесіть продукт пензлем на необроблену деревину і дайте висохнути протягом 6-8 годин, потім приступіть до шліфування і перефарбуйте або обробіть поверхню маслами з асортименту Borma. Перед будь-якою обробкою переконайтеся, що поверхня повністю висохла.

Час висихання:

6-8 годин

Розхід:

1л/20м2

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Ні
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних меблів, Для стільниць і кухонних аксесуарів
Витрата 150 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Засіб для зістарювання деревини ( Античний дуб) HOLZ ANTIX 2010
Ваш Рейтинг