Рідка поталь для інтер'єру Borma Wachs Shine Decor Gold Lack

Артикул
CDO6960
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 414,67 грн
Огляд

Спеціальний надзвичайно яскравий лак. Має неперевершені якості і ексклюзивний декоративний ефект. Ідеально підходить для відтворення ефекту позолоти (сусального золота), з відмінним фінішним результатом. Високий рівень блиску. Завдяки новітній технології покрита поверхня надзвичайно схожа на позолоченою за традиційною технологією. Може застосовуватися як самостійний продукт. Там, де це необхідно, для підвищення міцності і хіміко-фізичної стійкості ми рекомендуємо наносити двухкомпонентное покриття Zapon 2k, або акрилові лаки лінійки Borma Wachs для Позолотина протягом 24 годин. Має прекрасну адгезію до деревини, каменю, гіпсу, металу, пластику тощо. Для альтернативної позолоти використовуйте GOLD LACK PRO для приміщень або GOLD LACK EXTERIORS для зовнішнього використання.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: золотий або інший з п'яти доступних
Запах: Характерний
Розчинник: суміш мінеральних спиртів
Щільність: 1,15±0,05 г/см3
В'язкість: більше 60 с, чашка Форда №4
Сухий залишок: 40±5%

Особливості:
Ексклюзивний декоративний ефект
Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь
Просте застосування
Можливість застосовувати самостійно
Поєднується з багатьма продуктами з лінійки Borma Wachs

Підготовка:
Рекомендується наносити на очищену поверхню від пилу.
Температура повітря повинна становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 70%. Ідеальні умови – температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря – від 45 до 65%.

Використання:
Оздоблення меблів, рамок, предметів; поверхні, без експлуатації, дерево, гіпс, пластикові матеріали, скло, метал, штукатурка та камінь, з належним базовим покриттям.
Готовий для використання продукт. Розведення DAU, універсальний акриловий розчинник. Видалення залишків за допомогою скипидару або оригінального засобу Solvoil. Очистіть поверхню, що обробляється.
Засіб можна наносити пензлем та спреєм.
Велика однорідність досягається нанесенням розпилювача.

Нанесення пензлем / валиком
Рекомендується для невеликих декорацій та деталей. Щоб нанести рівномірний шар уникайте накладання шарів.

Нанесення спреєм
Рекомендується для максимальної однорідності та великих поверхонь. Нанесіть відповідну кількість в один або кілька шарів відповідно до бажаного кінцевого ефекту.

Зачекайте, доки він повністю висохне (5-6 годин), перш ніж продовжувати наступні кроки.
Після повного висихання можна нанести фінішне покриття або виконати антикварну обробку абразивними матеріалами.

Час висихання:
Час висихання на відлип: 10-20 хвилин (20оС)
Сушіння між шарами 4 - 8 годин
Повна полімеризація: 21-30 діб

Витрата:
Складає 10-12 м2/л на один шар
Залежатиме від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатися +/- 30%.

Технічні рекомендації:
Продукт добре перемішайте до та під час використання: дисперсні металеві порошки, як правило, осідають завдяки їхній вазі. Щоб отримати правильне сушіння, нанесіть рівномірний шар. Поверхня повинна бути рівною, чистою, без мастил, мастил, восків, силіконів і старих лаків, пористі поверхні повинні бути обгрунтованими, грунт не повинен містити силіконових добавок, рекомендуємо застосовувати спеціальні ізолятори для золочення. Металеві поверхні повинні бути покриті атикорозійним ґрунтом, на кольорових металах застосовувати спеціальний цапоновий лак. Має чудову адгезію до лаків на основі акрилу, поліуретану, нітроцелюлози. Рекомендується використовувати ґрунт на дуже пористих і абсорбуючих матеріалах, щоб ефект блиску не був втрачений. Не рекомендується наносити під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях або при використанні на відкритому повітрі за несприятливих погодних умов (дощ вітер сніг і т.д.). Завжди проводьте попередній тест. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час та після нанесення для кращого висихання. Порошки металів піддаються окисленню як усередині контейнера, так і після їх застосування: це природне явище, пов'язане з походженням сировини, яке зазвичай не порушує властивості продукту. Покрита поверхня вимагає м'якого очищення, без агресивних речовин

Догляд:
Є самостійне покриття і може застосовуватися без додаткових фінішних покриттів. У ділянках з інтенсивною експлуатацією рекомендується наносити 1K ZAPON LACK або ZAPON 2K - вони додадуть значної міцності та підвищать експлуатаційні характеристики. Для щоденного догляду рекомендується використовувати Furniture Neutral Detergent - це засіб на основі екстракту цитрусових, які дбайливо очищає і не шкодить покриттю, має нейтральний Ph. Для періодичного догляду та оновлення покриття використовується Mobilcera.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному місці, що добре провітрюється; тримати контейнер закритий, коли використовується. Рекомендуємо зберігати далеко від джерел тепла, відкритого вогню та інших джерел займання. Час зберігання продукту 12 місяців з дати виробництва.

УВАГА:
Перед використанням прочитайте паспорт безпеки.
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Продукт професійного використання. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. У цьому продукті були проведені широкі випробування.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для золочення
Витрата 100 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Рідка поталь для інтер'єру Borma Wachs Shine Decor Gold Lack
Ваш Рейтинг