Видео огляд

Масловіск Hardwax Parquet Oil HW 2k

Артикул
49512K-HW
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2295,40  грн
Огляд

Паркетний масло-віск 2K - це суміш високоякісних олій та восків, який повністю натуральний та не містить ЛОС, сухий залишок становить 100% та має чудові експлуатаційні характеристики. Ця особлива рецептура робить його придатним для каталізу (при додаванні другого компоненту), збільшення поверхневої твердості та зменшення часу висихання. Суміш захищає та живить деревину, глибоко проникає та підкреслює природню красу дерева. Підходить для будь-яких порід деревини: екзотичних, твердих, смолянистих та термодеревини. Завдяки високому вмісту твердої речовини, масло можна вкладати в один шар, щоб отримати декоративний ефект без виразної плівки. Ідеально підходить для всіх внутрішніх дерев'яних поверхонь, кухні, ванної кімнати. Професійне використання. Відмінно підходить для тонування за допомогою системи кольорів ВудБуд. Надзвичайно довгий робочий час та відкрита витримка. Не викликає алергічних реакцій та відповідає найвищим стандартам якості. Застосовувати виключно з затвердником: для домашньої експлуатації рекомендуємо 10%, для інтенсивної експлуатації 30%.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: густа рідина
Колір: коричнево-жовтий 
Запах: природній
Розчинник: лінійка Borma Solvoil
Щільність: 0,93 г/см³
Сухий залишок: 100 %
Твердість: немає даних Вміст ЛОС: 0
Можливість колорування: так

Особливості:
Самогрунтуюче покриття
Довгий робочий час та швидке висихання. Не накладати товстим шаром
Можна використовувати в один шар
Блиск стабільний з кожним наступним шаром
Допускається технологія нанесення «мокрим по мокрому»

Підготовка:
Для надійного проникнення, фінішне зерно шліфовки повинно становити Р100-120. Також, слід враховувати, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини і порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню.
Температура повітря має становити від  +10 ºC  до  +30 ºC, а відносна вологість  -  від 45 до 80%.

Використання:
Parquet Oil HW 2k використовується тільки в якості двокомпонентного матеріалу (в суміші зі спеціальним затвердником). Час життя готової суміші - 6-8 годин.
Для житлових приміщень або для інших покриттів з низьким трафіком. Додайте в масло затвердник в співвідношенні 100: 10 (на 100 частин масла - 10 частин затвердника).
Для комерційних приміщень або інших покриттів з високим трафіком. Додайте в масло затвердник в співвідношенні 100: 30 (на 100 частин масла - 30 частин затвердника).
Ретельно перемішайте суміш для рівномірного розподілу затвердника. Для покращення текучості, при ручному нанесені, додайте 10% розчинника Borma Solvoil Plus.
Перед використанням перемішайте вміст банки. 
Перший шар:
Для грунтування - масло рівномірно розподіліть за допомогою щітки або шпателя по поверхні, попередньо очищеній від пилу і жиру. Залишки витирати обов’язково. Найкраще на площині робити це з допомогою полірувальної машини з білим або бежевим падом. Матеріал має довгий робочий час, що дозволяє легко з ним працювати. Сушка 8-12 годин.
Для тонування: ретельно перемішайте суміш перед нанесенням (пігменти зазвичай осідають на дні банки). Щіткою або шпателем нанесіть матеріал на поверхню, дайте матеріалу поглинутись в поверхню 20-30 хв. Сухою ганчіркою або паперовим рушником видаліть залишки з поверхні. На великих площинах рекомендується використовувати полірувальну дискову машину. Сушка 12-18 годин. Проміжне шліфування перед наступним шаром непотрібне.
Другий шар (фінішний):
Повторне нанесення можна провести відразу ("мокрий по мокрому"), або ж після висихання першого шару. Найкраще наносити матеріал з допомогою щітки або шпателя. Забезпечте правильну сушку, подбайте про те, щоб шар не був надто товстим (правильне дозування важливе для рівномірного вигляду поверхні). Повна сушка займає 24-48 годин, максимальна твердість покриття через 24-48 годин. При потребі, обробку можна повторити – в результаті ми отримаємо більш стійку поверхню. Все використовуване обладнання легко промивається універсальним очисником Clean.
Допускається нанесення вальцевим методом. Матеріал можна наносити резиновими вальцями, шорсткістю: 30-40 шор. Для ефективного використання і надійного результату найкраще звернутись до технолога ВудБуд, який зможе вас правильно проконсультувати.

Час висихання:
Відкритий час: 20-30 хв.
Час життя суміші: 6-8 годин.
Час між шарами: 8-18 годин (залежить від товщини шару, температури та вологості).
Повна полімеризація: 48-72 годин.

Розхід:
Як основа для ґрунтування-тонування 50-70м²/л. Як фініш на один шар 60-80 м²/л.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення, і може коливатись +/- 30%.

Догляд:
Перевагою використання цього продукту є надзвичайно швидка полімеризація та кінцева міцність. Щотижневе прибирання за допомогою пилососа або миючого засобу «Furniture Detergent», «Рarquet Cleaner». Для відновлення поверхні використовуйте «Рarquet Wachs» з вмістом воску або реставраційне масло «Parquet Beeswax» кожні 2 - 5 років, залежно від навантаження. Враховуйте, що тонований Parquet Oil HW 2K не являється самостійним продуктом та потребує фінішного оздоблення.

Зберігання:
Зберігати в при температурі від 5°С до 35°С, в добре провітрюваному місці, тримати контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.
EN-71-III*1 – це сертифікат відповідності EN 71-3. Безпека іграшок - Частина 3.
Датська лабораторія Eurofins підтвердила що масла Borma Wachs відповідають вимогам стандарту EN 71-III (відсутність тяжких металів) – що робить їх безпечними для здоров’я людини та придатним для покриття на дитячих іграшках та меблях.
IBR*2 - продукція Borma Wachs перевірена та схвалена Інститутом зеленого будівництва Розенхайма. Проведені аналізи засвідчують нашу продукцію щодо вмісту ЛОС, біоцидів, важких металів та радіоактивних матеріалів, гарантуючи їх екологічну сумісність із принципами екологічного будівництва.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для внутрішнього покриття дерева, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 50 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масловіск Hardwax Parquet Oil HW 2k
Ваш Рейтинг