Універсальна морилка HOLZFARBE

Артикул
3000XX
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 622,55 грн
Огляд

Borma HOLZFARBE - ідеальний барвник для фарбування будь-якої необробленої внутрішньої дерев’яної поверхні. Різні кольори при виробництві демонструють природну красу текстури деревини. Концентрат готовий до використання, а характеристики дають їй ідеальну заміну всім традиційним продуктам, таким як порошки аніліну, уникаючи попередньої підготовки та шкідливого вдихання порошків. Розчин можна розбавляти будь-яким розчинником, спиртом, ацетатом, розчинником або водою з рекомендованим співвідношенням 1: 6 (більш високі пропорції розведення можуть змінити колірний ефект). Borma HOLZFARBE також можна використовувати як пігмент для прозорих лаків.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: відповідає етикетці
Розчинність у воді: >100%
Температура займистості: +35°C / -18°C
Точка самозаймання: 535°C
Густина пари: 2,0
Розчинник: вода, спирт, нітророзчинники, а не нафта або уайт-спірит

Підготовка:
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і, отже, правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Розведіть продукт у співвідношенні 1: 6 водою, спиртом, розчинником тощо. HOLZFARBE наносять губкою або пензлем на необроблені, чисті та оброблені піском поверхні.

Використання:
Залиште висихати в залежності від типу розведення; у разі розведення продукту водою час висихання становить від 12 до 24 годин.
Відшліфуйте наждачним папером перед покриттям синтетичними лаками або лаками на основі шелаку.
HOLZFARBE можна використовувати для фарбування швидкосохнучої шпаклівки для деревини Borma HOLZMASSE або для фарбування окремо підготовленої шпаклівки за допомогою смоли Borma HOLZMASSELOESUNG. Також його можна використовувати для зміни тону готових до використання спиртових покриттів SPIRITUSBEIZE, або для фарбування лаків з шелаку Borma чи для фарбування прозорих нітролаків (завжди рекомендується попереднє випробування).

Час висихання:
12-24 години

Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.
Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для внутрішнього покриття дерева, Для шебби шик
Концентрат 1:5
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Універсальна морилка HOLZFARBE
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!