Лак на водній основі Invisible Touch

Артикул
NAT4130
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 931,35 грн
Огляд

Екологічно чистий лак на водній основі для захисту дерев’яних поверхонь INVISIBLE TOUCH забезпечує чудовий природний ефект, на вигляд і дотик можна порівняти з натуральною непокритою деревиною. Підходить для стільниць, дверей і меблів в цілому, не змінює колір деревини. Це самогрунтуючий продукт, який забезпечить невидимий захист поверхні. Простий в нанесенні, підходить під будь-який метод. Може застосовуватись як однокомпонентний продукт, для більш навантажених ділянок додавати каталізатор.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Запах: без запаху

Колір:

 частина А: напівпрозора білувата

 частина B: прозора

 Щільність: 1,0 г/см3

Коефіцієнт каталізу: А : В = 10 : 1

 

Особливості:

Самогрунт

Зберігає натуральний колір деревини

Ультрамат

Підготовка:

Підготуйте поверхню, очистіть від масла, жиру, воску, силікону та старих лаків.

Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40-80%. Оптимальний температурний режим 15-250С. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р150-180, вздовж структури деревини.

Використання:

Нанесіть INVISIBLE TOUCH у два або три шари (50-100 мл/м² кожен), залежно від бажаного кінцевого результату. Наносити розпилювачем (бажано) або пензлем.

Однокомпонентний - нанесіть продукт, потім через 6-12 годин відшліфуйте абразивним папером зернистістю Р320, обережно зберіть весь пил і очистіть антистатичною тканиною.

Потім нанесіть другий та третій шар INVISIBLE TOUCH таким самим чином.

Двокомпонентий - змішати лак і CATALYST 4100-2K, добре перемішати, потім додати 5-10% води (можливо демінералізованої) і знову перемішати. Через 10 хвилин нанесіть продукт, потім зачекайте 6-12 годин і відшліфуйте абразивним папером зернистістю Р320 або скотчбрайтом, обережно зберіть весь пил і очистіть антистатичною тканиною. Потім нанесіть другий та третій шар INVISIBLE TOUCH.

 

Час висихання:

Час життєздатності суміші (20°C): 2-3 години

Час на відлип (20°C):  30 хвилин

Час висихання (20°C):  6-8 годин

 

 

Розхід:

Як грунт: 8-10 м2

Як фініш: 12-15 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для очищення використовувати FURNITURE NEUTRAL DETERGENT, засіб, що має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею покритою ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте PARQUET WAX deep matt 05 gloss - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання рекомендуємо цей засіб застосовувати 1-2 рази в сезон.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується, подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.

Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, в оригінальний  упаковці.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Додатково
Цвет прозорий
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Лак для дерев'яних стін і стелі, Лак для паркету та паркетної дошки
Витрата 100-150 мл/м²
Гарантия 3 лет
Опис лак
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак на водній основі Invisible Touch
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!