Фарби для стін і стелі

Відобразити як Сітка Список

11 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
Відобразити як Сітка Список

11 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Під час ремонту багато часу йде на вибір оздоблення стін. Дехто вважає, що краще наклеїти шпалери та забути про ремонт, а інші віддають перевагу фарбуванню. Якщо розмірковувати з точки зору людей, що проживають самі, не мають дітей, тварин, то шпалери дійсно можуть на кілька років позбавити клопоту з ремонтом.

Якщо ви любите зміни, хочете сьогодні жити у білій кімнаті, а завтра у бузковій, якщо у вас є діти, які люблять малювати на стінах, тварини, що забруднюють ремонт, тоді варто розглянути варіант з фарбою на стіни.

Чому варто купити фарбу для стін

Фарбувати внутрішні поверхні доцільно з багатьох причин:

  • фарба не закриває стіну герметично і дає дихати;
  • легко оновити інтер’єр в будь-який час;
  • дизайн кімнати виглядає легко і візуально розширює простір;
  • легко імпровізувати та спробувати себе у якості художника;
  • різні кольори створюють відповідний настрій, тому ви обираєте емоцію і оточуєте себе позитивом та радістю;
  • фарба здатна приховати певні дефекти поверхні чи нерівності, а також закрити невеликі щілини.

Які якості повинна мати фарба

Так як потрібно фарбувати всередині помешкання, потрібна фарба для внутрішніх стін, що відповідає таким вимогам:

  • повинна бути екологічною;
  • не виділяти токсичних речовин;
  • не мати сторонніх ароматів;
  • бути довговічною і не втрачати яскравість кольорів;
  • важливі також пожежобезпечні показники;
  • повинна бути стійкою до перепадів температур та вологи повітря;
  • мають естетичну привабливість.

Саме такі фарби для стін є у каталозі Інтернет-магазину WoodBud.

Види фарби для стін

Каталог фарб для стін має великий вибір видів та базу найкращих виробників. Якщо ви не мали справу з ремонтом, важко одразу визначитись з потрібною фарбою. Нумо розбиратися.

Інтер’єрні фарби бувають:

Акрилова — виготовляється на основі синтетичних смол, стійка до частого миття, пошкоджень, підходить для цегли, гіпсокартону, бетону, дерева.

Водоемульсійна — мінеральна фарба на основі вапна, екологічно чиста, не стійка до частого вологого прибирання. 

Латексна — має у складі синтетичний полімер, який походить на каучук. Утворює плівку, що захищає поверхню від вологи, пошкоджень та бруду. Швидко сохне, не токсична, можна мити.

Силікатна — основний компонент це рідке скло. Утворює плівку, пропускає повітря та часто використовується у ванній кімнаті.

Силіконова — фарба з силіконовою смолою. Довговічний матеріал, що не втрачає свої властивості та до 25 років захищає поверхні від вологи та механічного впливу. Стійка до грибка і не розтріскується.

Масляна — фарба добре підходить для дерев’яних поверхонь. Довго сохне та може містити речовини з різким запахом.

Фарба для стелі на нашому сайті від найкращих європейських виробників, які слідкують за якістю та мають всі сертифікати на продукцію.

Як вибрати фарбу для стін

Будь-який матеріал для фарбування має такі характеристики:

  • ступінь стирання — 5 категорій фарб, які градуюються від тих, що можна мити часто із дезінфекторами, до водоемульсійної, вона подібна до побілки і її не миють;
  • зносостійкість — цей клас уособлює в собі стійкість до частого миття, перепадів температур, підвищеної вологи та якість адгезії;
  • ступінь глянцю — різновид фарб, які здатні відбивати світло чи є повністю матовими. Якщо є мета часто мити стіни, краще брати глянцеву фарбу;
  • покривна здатність — здатність фарби перекривати кольором поверхню. Фарби з 99,5% покривною здатністю повністю непрозорі і ними можна фарбувати в один шар. Якщо цей показник 95%, то може знадобитись повторне фарбування;
  • також фарби можуть мати властивості антисептика.

Як правильно наносити фарбу на стелю чи стіни

Процес підготовки починається з прибирання із кімнати зайвих речей. Якщо можливо, винесіть із кімнати всі предмети. Ті, що важко пересувати, накрийте плівкою для захисту від забруднення. Зніміть плінтуси, карнизи та вимикачі, вікна та двері захистіть плівкою.

Треба очистити стіни від старої фарби, що почала лущитись, та шпалер. Отвори, щілини, нерівності потрібно вирівняти шпаклівкою і після повного висихання, затерти спеціальною сіткою.

Якщо на поверхні є ділянки з грибком чи пліснявою, обробіть її спеціальним розчином. Після цього треба добре протерти ганчіркою всю поверхню.

Якщо раніше поверхня не була під фарбою, погрунтуйте поверхню. Це покращить адгезію матеріалів.

Після висихання грунту, почніть наносити фарбу великим валиком, пензликами чи респіратором. На великих поверхнях фарбуйте широкими валиками, на більш обмежених — маленькими чи пензликами.

Після висихання першого шару оцініть якість покриття і, якщо потрібно, покрийте фарбою повторно.

Для фарбування вам потрібно придбати: грунт, фарбу, два валіка різних розмірів, ручка під валік, три пензлики різної ширини, кювета для фарби, плівка та малярний скотч.

Де купити фарбу для стін

Найкраща фарба для стін, ціна на яку вас влаштує та не обтяжить бюджет на ремонт, тільки в нашому магазині WoodBud. Ми реалізуємо товари напряму від європейських виробників, тому ціна фарби для стін нижча ринкової. 

Замовити все для ремонту тепер можна в онлайн-форматі, а служба доставки привезе все необхідне до вас додому чи в відділення пошти вашого міста. Скористайтесь нагодою купити високоякісні фарби і ви отримаєте дійсно відмінний результат та задоволення від процесу.