Паркетні клеї
Паркет виглядає стильно та сучасно і для того, щоб правильно зробити роботи з вкладання матеріалу, потрібно дотримуватися технології та використовувати якісний клей для паркету.
Типи покриття, для яких можна використовувати паркетний клей:
- для паркету і паркетної дошки;
- для ремонту будинку;
- для дерев'яних стін і стелі;
- для столярних робіт.
Види клею для паркету
Клей для паркету може мати різний склад, тому він підходить до певних матеріалів.
- Каучуковий клей — не містить воду, складається з каучуково-бутадієнових смол. Використовують для робіт з паркетом, фанерою, мозаїкою, ОСБ, бетоном.
- Універсальний контактний аерозольний клей працює майже з усіма матеріалами і склеює навіть скло. Має термостійкі властивості та еластичний шов після застигання.
- Ціано-акрилатний клей з активатором протягом кількох секунд склеює поверхні будь-яких матеріалів.
- Однокомпонентний тиксотропний клей має пастоподібну консистенцію та використовується для укладання паркету на будь-які поверхні. Без запаху та не токсичний. З’єднання вологостійке.
- Двокомпонентний тиксотропний поліуретановий клей підходить для всіх видів паркету та бетонних підлог. З ним можна вкладати гуму і клеїти дерев’яні сходи на бетонну основу.
- Дисперсійний клей без розчинника, для склеювання вінілу, лінолеуму, латексу, текстилю. Шов еластичний і зберігає форму поверхні.
- Епоксидний клей швидко твердіє та склеює всі матеріали, термостійкий.
Всі клеї для паркету ціну мають доступну, тому що ми реалізуємо товар від виробників без додаткових націнок. Це продукція всесвітньо відомих американських та європейських компаній, що мають сертифікат якості та пройшли всі випробування
Як вибрати клей та монтувати паркет
При виборі клею враховуйте тип підлоги, тип деревини паркету. Також до уваги беріть строк зберігання клею в робочому стані та час використання до його повного застигання.
Гарний клей повинен мати такі характеристики:
- швидко сохнути;
- мати міцну адгезію;
- зберігати пластичність;
- довговічність з’єднань;
- морозостійкість, якщо ви його використовуєте на дачі;
- екологічна безпечність.
Укладання паркету на підлогу починається зі стяжки, якщо поверхня не ідеально рівна. Бетон потрібно погрунтувати.Також покласти паркет можна на вологостійку фанеру. Перед вкладанням паркету перевірте якість та стан бетонного покриття. Воно повинно бути сухим, ідеально рівним в рівень, мати високу поверхневу щільність. Всі ці параметри можна виміряти за допомогою приборів.
Температурні умови, для початку робіт, повинні бути у межах 18-25℃ і вологості повітря не більше 60%. Планки повинні нагрітися до температури кімнати. Клей на підлогу наноситься зубчастим шпателем і рівномірно розподіляється по всій площині. Між стіною та паркетом залиште відстань 7 мм, для компенсації коливань температур.
Дошки паркету наклеюються, згідно з вибраним візерунком, та залишаються на тиждень для повного застигання. Потім потрібно пройти всю площину шліфувальною машинкою. На відшліфований паркет наноситься фінішне покриття.
Як купити клей для паркету
Якщо ви вирішили покрити вашу підлогу паркетом, скористайтесь нашим сайтом та замовте для майбутніх робіт грунт, клей для паркету, фінішне покриття. Не виходячи з дому можна купити все для ремонту і присвятити час процесу, а не втрачати його у магазинах.
Сайт WoodBud реалізує тільки якісні матеріали для будівництва та ремонту. Скористайтесь нагодою та придбайте все, що вам потрібно за вигідною ціною.