Поліуретановий однокомпонентний лак для паркету 1K-PU EASY PARKETTLACK

Артикул
4160
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 528,75 грн
Огляд
Готовий до застосування самоґрунтуючий продукт. Поліуретановий однокомпонентний лак легко і просто наноситься на будь-який вид дерев'яної підлоги. Отримане покриття міцне та довговічне. Чудово підходить для нанесення в умовах виробництва. Лак підходить як для твердих, так і для м'яких пористих порід деревини. При нанесенні утворює зносостійке та міцне покриття. Рекомендований лише для внутрішніх робіт. Можна застосовувати як самостійний продукт та використовувати як грунт перед нанесенням 2К. 

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: Густа рідина
Колір: прозорий
Запах: характерний
Матеріал готовий до застосування
При необхідності використовувати універсальний розріджувач для поліуретанів у пропорції макс. 15%
Очищення інструментів: Універсальний розчинник для поліуретанів
Тест Табера (CS10, 1000 гр): 10
Точка займання 23 < T ≤ 60 °C
В'язкість >20,5 мм2/сек (40°C)

Особливості:
Деароматизований
Не містить води
Швидке висихання
Універсальний в застосуванні

Підготовка:
Рекомендується відполірувати паркет перед нанесенням матеріалу до отримання гладкої поверхні, очистити його від забруднень, восків, масел, силікону та старих лакових покриттів. Можливі тріщини та пошкодження слід усунути за допомогою асортименту шпаклівок Borma. Для найкращого результату лак рекомендується наносити на поверхню пошліфовану зерном 150-180 і видалити залишки пилу. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9 - 12%.

Використання:
Добре перемішайте вміст банки перед використанням. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Матеріал наноситься на суху та чисту поверхню у два шари за допомогою валика, пензлика або методом розпилення (витрата 160-200 г/м²). Для рівномірного процесу сушки покриття, намагайтеся наносити матеріал тонким рівномірним шаром. Після нанесення першого шару рекомендовано проміжне шліфування абразивними матеріалами 220-240P. Видаліть шліфувальний пил і нанесіть другий шар. Для надійнішого результату на оброблювану поверхню наноситься двокомпонентний поліуретановий ґрунт лінійки Borma.

Час висихання:
Час висихання одного шару: 6-8 годин
Повне висихання: 24 години

Розхід:
Як ґрунт: 8-12м²/л
Як покриття: 10-14м²/л

Догляд:
Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному приміщенні, яке добре провітрюється. Тримати контейнер щільно закритим. Зберігати далеко від джерел тепла, полум'я, іскор та інших вогнищ загоряння. Термін придатності 24 місяці з моменту виробництва, вказаного на оригінальній упаковці, за умови дотримання умов зберігання.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Лак для паркету та паркетної дошки
Витрата 120-150 г / м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Поліуретановий однокомпонентний лак для паркету 1K-PU EASY PARKETTLACK
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!